Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álmában is mászkáló babádat...

Álmában is mászkáló babádat hogyan óvtad meg az ágyról leesésről? Csak olyanok válaszát várom akik együtt alszanak a picurral.

Figyelt kérdés
Már másodszor katapultál 8 hónapos kislányom éjszaka az ágyról. A fal mellett alszik, de valahogy mindig lekeveredik álmában az ágy végébe. Volt esetleg valakinek ilyen gondja? Hogy oldottátok meg? Már próbálkoztam paplanokból párnákból barikádot építeni, de vagy lelökdösi, vagy átmászik rajta :( Tudnátok nekem tippeket adni?
2013. máj. 3. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A puha dolgokat az ágy mellé tedd, ha le is pottyan, puhára érkezzen.

Nálunk teljesen bent a falnál aludt a gyerek, de volt hogy átmászott rajtam és úgy esett le. Soha nem ébredt fel ezekre a pottyanásokra :)

Egyébként nagyon alacsony az ágyunk.

2013. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az egész ágyat bejárta néha,de nem esett le. (talán egyszer volt rá példa, de tényleg nem gyakran fordult elő)
2013. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy kiveszem az ágykeretből a két matracot és lerakom a földre, csak úgy meg kényelmetlen lenne :( az a baj, hogy akkorákat puffan szegénykém, hogy utána kész művészet megnyugtatni :(
2013. máj. 3. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!