Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Helen Doron angol nyelvsulir...

A Helen Doron angol nyelvsuliról mi a véleményetek, tapasztalatok? 21 hós a kisfiam és azon gondolkoztam, hogy kipróbálnánk.

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Elmehetsz ingyenes próbaórára a gyerkőccel.

Mi voltunk, mert nyelvtanárként kíváncsi voltam, mi is zajlik ott. A fiam élvezte, pedig nem egy barátkozós típus. Játékos, zenés, mozgásos. Én úgy gondolom, mindezt a tudást a suliban is fel fogja tudni szedni csak rövidebb idő alatt. De akkor legalább nem fog unatkozni, míg a többieknek ezeket a dolgokat tanítják. És hát számunkra az ára is elég borsos...

2010. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszol!

Azt hallottam még erről a suliról, hogy azért is nagyon jó, mert a későbbi sulis nyelvtanulás is könnyebben fog neki menni, mert lesz már egy alapja. Te feleslegesnek találtad, mint nyelvtanár?

Emlékszel milyen összegbe kerül a suli?

2010. okt. 4. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kb. 9000 Ft egy hónap. Szerintem jó, olyan mint egy képességfejlesztő foglalkozás, csak éppen mindent angolul csinálnak. Ha nem dolgozol, akkor mindenképpen délelőtti csoportba kérd magatokat, mert ott kevesebben vannak.

A tanárok jól felkészültek, türelmesek...

A gyerekek szeretnek járni.

Nekem 2 gyerekem is jár, mindkettő imádja. 5 évesen már mondatokban beszélnek. (3 év tanulás után)

És tényleg bátran meg mernek szólalni angolul.

Egy év alatt kb. 16 éneket tanulnak meg.

írj, ha érdekel még valami, most hirtelen ennyi jutott eszembe

2010. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

9300 Ft egy hónapra (heti 1 óra van), tehát, több, mint 2000 Ft egy 45 perces foglalkozás. Meg kell venni egy 20 000 Ft-os kezdő csomagot is, mert ezekkel dolgoznak az órákon.

Igen, elhiszem, hogy 3 évnyi tanulás után már mondatokban beszélnek, de mindezt fogja tudni az első évben, amikor a suliban elkezdik a nyelvet oktatni. Ott akkor nem lehetnek a tanárok arra tekintettel, hogy a gyerek mindezt már tudja, tehát az esetek többségében unatkozni fog az órán.

Egyébként valóban nagyon gyorsan tanulnak a gyerekek ebben a korban idegen nyelvet, mint minden mást is, nem ezt vonom kétségbe. De kiszámoltam magamban, hogy ha folyamatosan évekig jár a gyerek, az mennyibe kerül, és azt mondom, ezt a tudást egy jó suliban is magára szedi majd ingyen.

2010. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszike!

Arra irányul tapasztalatok, hogy a gyerkőc nem keveri-e össze az anyanyelvét az angollal? Lehet hülyén hangzik, de féltem a magyar identitását. Nem lesz ettől neki katyvasz a fejecskéjében?

2010. okt. 5. 12:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Második vagyok, az én fiam kétnyelvű, és ehhez tanulja még a Helen Doronban az angolt. Soha nem keverte a nyelveket, olyan viszont volt, hogy ha az egyik nyelven valami nem jutott az eszébe, akkor mondta a másik nyelven... (de nálunk mondjuk tudta, hogy én mindhárom nyelvet beszélem, bármelyiken szól, azt értem)

2010. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:))

Szuper! Azt egyébként el is felejtettem írni, hogy januárba megyünk bölcsibe és mivel ahol élünk sok a sváb ezért a ott németül beszélnek majd hozzá!!!

Bízom benne így is menni fog!!!

Jó nyelv tanulást!

2010. okt. 7. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!