Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tartott nálatok a...

Meddig tartott nálatok a hasfájós idoszak?

Figyelt kérdés
Az én babám 14 hetes és még mindig szenved az esti órákban. Ugyanúgy, mint eddig. Mikor lesz jobb?
2013. ápr. 21. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Lányom 4 hónapos koráig nagyon rossz volt, minden nap ordítás és ordítás...szegénykém...

De úgy igazán csak 7 hónaposan maradtak el ezek a nagy sírások!

Kitartást!

Nekem doki csak annyit mondott, hogy nyugodjon meg anyuka, ő is normális felnőtt lesz. :)

2013. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hehe. Jófej doki. Azert a 7 hónap az ijeszto :( köszi a választ!
2013. ápr. 21. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:

3 hónapos korától szépen lassan el-elmaradoztak a hasfájós ordítások...lassan, de észrevehetően! :)

7 hónapos baba anyukája

2013. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi most leszünk 5. 4 hósak és úgy vettem észre,hogy elmúlt neki...már szépen el van magának a játszószőnyegen is és max csak akkor sír,mikor már álmosodik és nyügös...kitartás!én eddig mindenhol azt olvastam,hogy olyan 3-4 hónapos korukban egyszer csak elmúlik,mintha nem is lett volna...nah nálunk ez pont így történt!múlthét óta egy igazi angyalka...vigyorog,kacag,sikongat és tényleg csak akkor sír,ha álmos már nagyon!
2013. ápr. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon sokáig.. 6 hónapos volt a fiam mire teljesen elmúlt.. Most 8 hónapos.
2013. ápr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Erus76 ***** válasza:
2 hétig, addig egész éjjel üvöltött szegénykém. Kipróbáltuk az Espumisant, Infacolt és a Biogaia-t, egyik sem használt. Kaptunk egy másik tippet, próbáljuk ki a Normaflore-t, ami 4-5 nap alatt rendbe rakta a pockát a kisfiúnknak, onnantól végig alussza az éjszakákat (6 hetes volt). Kitartás!
2013. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a nagyon durva időszak az 2 hét volt,

és úgy 3 hónapos kora körül kezdett alább hagyni.

én is mindent kipróbáltam,espumisan,infacol,colief,

semmi nem használt.

végül a mecsek bébi tea hozott számára egy kis enyhülést.

2013. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 8 hetes korára mult el azóta este 7 töl reggel 7 ig alszik (addig minden éjszakát végig sirt) Mindent kipróbáltunk amit csak kapni lehet de egyik sem vált be,majd a dokink felirta a papaverines görcsoldót ( 6 hetesen) DE persze nyugtató nélkül és attól sokkal jobb lett.
2013. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!