Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha 10 hónapos...

Mit tegyek, ha 10 hónapos kisfiam kakát evett?

Figyelt kérdés

Míg teregettem addig ő kiszedte a pelusos vödörből a pelenkát és megkóstolta a kakáját.

Mi baja lesz tőle? Vigyem kórházba?


2013. máj. 5. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Semmi baja nem lesz tőle:)
2013. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Nagyobb korában majd ha hazaviszi az első barátnőjét lehet majd mivel szívni a vérét :D :D :D de amúgy semmi baja nem lesz tőle :D Mosd meg a száját kicsit jobban :) MEg itasd meg h leöblítse :D de nyugi ez csak egy kisebb baleset :)
2013. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Nem hinném, hogy ennyitől baja lenne, de legközelebb ne tedd olyan helyre a vödört, ahol eléri.
2013. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

Én azért felhívnám a Heim Pál kórház sürgősségi ügyeletét a biztonság kedvéért:

(06-1) 459-9100

2013. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Pff ilyen hülyeséget ugyan minek telefonálgatni? Ki ne mosassa a gyomrát? Nem lesz semmi baja ugyan már. A gyerekek ilyenek csinálnak butaságokat de nem mérget evett meg gondolom nem az egész vödörrel ette meg h totál jól lakott volna vele. Szóval nincs miért aggódni.
2013. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Addig jó, amíg a sajátját eszi :) a gyerekek előszeretettel eszegetik a cica-kutya-tyúxart :)
2013. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
De ti tudjátok mi van a székletben? Legalább egy ügyeletre vidd be, nagy valószínűséggel semmi baja, de azért jobb félni mind megijedni!
2013. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Akkor is vidd majd az ügyeletre, amikor homokot, földet, füvet, fakérget, virágot, papírt eszik.

Nyugi, nem lesz semmi baja. Tény, nem túl guszta, nem is egészséges, de azért nem patkányméreg vagy vegyszer csúszott le a torkán.

A kukabúvártól pedig messzire tenni a műsoros pelusokat!

2013. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Azért elég durva, hogy felügyelet nélkül hagysz egy 10 hónapos babát.
2013. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Az enyém pelenkázás közben a saját szájába pisilt bele, először a feje fölött a falra ment majd a hajára majd a szájába, végig a ruháján... éppen pelenkát cseréltem meg előtte átöltöztettem mert a hat hónapos státuszra vittem a védőnőhöz meg az orvoshoz... mehettem fürdetni szegényt :D
2013. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!