Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes kisfiam miért sírhat...

Xtina22 kérdése:

2hetes kisfiam miért sírhat egész nap amikor fent van?

Figyelt kérdés

torka szakadtából sír csak akkor hagyja abba ha cicire teszem de azon elalszik 15perc után 10percet alszik fel kell és megint sír. akkor alszik jól ha a babakocsiban van kint a levegőn ott ma is 3,5órát aludt. térjek át a tápszerre inkább?lehet a tejemmel van valami?normális h ennyit sír? én vagyok a hibás?

egy elkeseredett anya :(


2013. máj. 5. 21:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

1 hétig voltunk a kórházba és ott is tápszerezték...amilyen sűrűn csak tudom cicire rakom amiatt is mert sír és csak akkor nyugszik meg ha eszik. Én már semmit nem tudok. Védőnő azt mondta nem sok de nem is kevés a 18dkg. De közbe húzta száját. De viszont érzem ha kezembe fogom meg látszódik is h hízott. Jaj most már végképp nem tudom mit csináljak. :'(

És h mikor fog elmúlni ez a keserves sírása.

Már annyira ki vagyok merülve. :(

2013. máj. 6. 12:14
 12/16 anonim ***** válasza:
Kitartás, még eltart egy darabig ez az időszak, nálunk kb 2 hónap volt. Szopis tanácsadót hívj fel!
2013. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ez nem valami biztató! :( de azért köszi szépen a biztatást aranyos vagy! :)
2013. máj. 6. 12:33
 14/16 anonim ***** válasza:

a legkisebb súlyhoz kell viszonyítani a hízást! és heti 80g a minimum. a babád ennél sokkal többet hízott, ne aggódj! nem kevés neki a tejed.

az hogy szopi után fejni nem sokat tudsz, az érthető. számít az is, hogy egy gép kedvéért nem idul úgy a tejleadás, meg a baba sokkal ügyesebben is szívja.


merre laksz? hívj fel, vagy még jobb, ha találkozni tudsz egy szopi tanácsadóval!

[link]

2013. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Adtam neki 30g tápszert szopi után. Kifogyott a cumisüvegből de még szívta akk többet adjak? De mennyit? Amúgy ha szopizik az egyikből a másikból nem folyik és én úgy tudom az nem jó. Szerintem nincs elég tejem. Tápszer után büfizet elvolt még a kezembe leraktam a kiságyba és üvöltött. Kihoztam a levegőre tologattam babakocsiba most alszik. Nem tudom ha fent van miért üvölt? És mennyi tápszert adjak neki? De én már úgy ki vagyok merülve. Egy jó alvás úgy hiányzik! :(
2013. máj. 6. 15:55
 16/16 anonim ***** válasza:

amikor alszik, te is aludj!

pihend ki magad, aztán keress meg egy szopi tanácsadót!


ha 1 mellből eteted, mellé tápszert adsz, akkor tényleg kevesebb lesz a tejed és kell a pótlás.


vannak babák, akik nincsenek kibékülve a világgal, fiam is ilyen volt. nálunk csak 4 hónaposan normailzálódott a helyzet. mondják, hogy az ilyen emberek lesznek majd vezető, központi személyiségek. kitartás!

2013. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!