Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek többemberes babája...

Akinek többemberes babája van\volt hogy alakult a viselkedése a későbbiekben,1-2-3 éves kora körül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az első könnyebbség 6 hónaposan jött el..már "csak"éjjel üvöltött.:)aztán hónapról hónapra egyre jobb lett a helyzet.most 13 hónapos és a csibészkedést leszámítva jó gyerek.
2013. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányom megmaradt érzékenynek, és emellett már most nagy a szája, simán visszadumál.

De ez cseppet sem zavar már, ahhoz képest, hogy baba korában napi 12 órát üvöltött végig! Úgy 7 hónapos koráig csinálta ezt, de nagyjából másfél éves koráig sírt úgy, hogy sokszor nem vett levegőt...

Most 3 éves és jó gyerek, kedves, bújós, szóval teljesen más már minden, mint ici-pici korában.

Most azt mondom, hogy igen, pont ilyen gyerekre vágytam. Babakorában viszont szívesen "lecseréltem" volna. :)

Félre ne érts, akkor is imádtam, de lógott a belem az aggódástól, a fáradtságtól és a tehetetlenségtől. Na, ennek ma nyoma sincs. Imádnivaló, nagyszájú kicsi lány lett, teli érzelmekkel, szeretettel. Jó fej a csajszi! :)

2013. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam lassan 1 éves,de én is pozitivat tudok irni:)Oké,hogy akaratos meg ilyesmi,de összeségében egész jó baba:)Már jelentősen kevesebb a sirás nála.Főleg amióta egyedül jár.
2013. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

fiam babának katasztrófa volt: csak akkor nem üvöltött, ha épp tele volt a szája szopival.


amitó felfedezi a világot, egyre jobb a helyzet, 4 hós korától már voltak nyugodt fél óráink, 6 hótól 1-2óra is eltelt nyugiban. most 1 éves, és van olyan nap is, hogy "hangját sem hallani", csak a gügyögést, burrogást, kacagást! olyan jó!

2013. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!