Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan aki azt gondolta,...

Volt olyan aki azt gondolta, hogy ő "lányos anyuka" lesz, és nem ugy jött össze?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy amióta az eszemet tudom, azóta szeretnék 2 kisfiút, majd 1 kislányt (tudom, hogy ez nem kivánságműsor). És attól félek, vagyis felmerült az a kérdés bennen és arra vagyok kiváncsi, hogy más is volt e így, hogy mivan ha elsőre egy kislány lesz és még talán másodikra is, akkor őt nem fogom úgy szeretni? Imádom a gyerekeket, és tudom, hogy buta kérdés!!! Mert olyan nehéz elképzelni, hogy először kislányom lesz. Hallottam, már mást aki mondta, hogy kisfiús anyukának képzelt el magát és imádja a lányait és mostmár lányos anyuka!Mit gondoltok erről?

Bocsi, ha kesz-kusza.


2013. máj. 5. 23:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Reméltem nagyon, hogy kislány lesz, bár mindig sejtettem valahol,hogy az első bizony fiúcska lesz. Picit el is keseredtem, mikor megláttam a fütyköst a lába között. De aztán megszoktam a gondolatot, rájöttem, hogy mindegy, hogy kisfiú vagy kislány. Szóval most kisautózunk, építünk, focizunk, és én is élvezem. Igazi fiús anyuka lettem. Kíváncsi vagyok,mi lesz, ha a gólya egy kislányt is hoz :)
2013. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
10 éves korom körül sokszor vigyáztam ismerősök gyerekeire. Szinte mind fiú volt, így már akkor tudtam, hogy nekem csakis fiú kell. Eltelt jó pár év, de a vágy egy (vagy 2 vagy 3) kisfiú után nem változott. A párom is fiút szeretett volna mindenképp. Aztán mikor kiderült, hogy babánk lesz, csak bíztam, nagyjából addig, még el nem kezdtem érezni a mozgását. Akkor már tudtam (amit később az ultrahang megerősített), hogy egy kis hercegnő fog cseppenni az életünkbe. Nagyon boldog voltam, és vagyok a mai napig is, hogy Ő lett nekünk. És ha lehetne választani, bizony másodjára is kislányt szeretnék, annyira imádok lányos anyának lenni. Hidd el, mikor oda kerül a sor, a világ legtermészetesebb dolga lesz, hogy neked olyan nemű babád van. :)
2013. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 kislányt és 1 kisfiút szerettem volna, mindig. Gyerek korom óta. Ha egyneműek, akkor inkább 2 kislányt, mint fiúkat!

A jó isten 3 gyönyörű kisfiúval ajándékozott meg, imádom őket.20 lányért sem adnám oda őket.

2013. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%
Nahat elkepesztoek vagytok a kivansagaitokkal es az elkepzeleseutekkel.... Nekem olyan mindegy volt hohy milyen nemu csak egeszseges baba legyen akit lehet szeretgetni es szep lassan tanigatni erre arra.. Aztan amikor terhes lettem el nem tudtam gondolni hogy fiu vagy lany lakik odabent egyaltalan akkora csoda es olyan hihetetlen elmenynek eltem meg hogy a mai napig mosolygok ha eszembe jut hogy mennyire szerencses vagyok hogy O lett nekem... :) es a testverevel is ugyanigy vagyok ha lesz majd... :) nem szamit milyrn nemu..
2013. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Jó tudni, hogy nemcsak én vagyok így a gondolatimmal! Köszönöm, hogy leírtátok nekem, és várom még a történeteket!

És gratulálok mindenkinek a lányához, vagy fiához! :)

2013. máj. 6. 21:08
 16/16 anonim ***** válasza:
mi kislányt szerettünk volna a férjemmel.amikor gyerekekről beszéltünk akkor mindig lányról beszéltünk fiú számításba se jött.Amikor terhes maradtam mondtuk is a férjemmel hogy ez csak lány lehet.Erre már 12hetes ultrahangon azt mondta az orvos,hogy nem 100%,de úgy néz ki hogy kisfiú.Rögtön hívtam is a férjemet hogy mit mondott a doki,akkor megállapítottuk,hogy még korai majd a köv.ultrahangon már biztos lányt mondanak,de nem így történt.Kisfiunk született,de nagyon imádjuk most már az lenne a furcsa ha lányunk lenne.Szeretnénk majd még egy gyereket az már jó lenne ha kis csajszi lenne,de ha fiunk születne megint azt se bánnám nem hittem hogy egyszer ezt fogom mondani:))))
2013. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!