Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinálja ezt más gyerek is?

Csinálja ezt más gyerek is?

Figyelt kérdés
13 hónapos és napjában úgy 5000szer kinyitja a tv állványon lévő vitrint amiben mediabox van amit persze kikapcsol...számtalanszor magyaráztam el,hogy nem szabad.tudom hogy érti mert mikor kimegyek és hallom hogy nyílik a vitrin akkor mikor benyitok eliszkol onnan.kezére csaptam már olyankor rámmosolyog és próbál megbékíteni.kiabáltam már ezért vele.kb 5 perc múlva kezdi előlről.minden másban szófogadó jófej baba csak ezzel őrjít meg.konkrétan kiröhög mikor rácsapok a kezére ezért (miután 100szor elmondtam szépen csúnyán)mit tehetnék?
2013. máj. 6. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kell csapkodni. Majd elhagyja, ha megunja. Az én lányom is feszt a dvd-t meg a hifit kapcsolgatta, mert ott világított a kis pontocska. Sose foglalkoztam vele, elég hamar leszokott róla. Ha már nem újdonság és nem kihívás, akkor el fogja hagyni. De amíg foglalkozol vele, addig kihívás lesz.
2013. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
pontosan, ha nem tiltod, nem lesz érdekes és keres magának más játékot
2013. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
már az a rész is megvolt hogy úgy tettem mint akit nem érdekel.kb 4 hónapja csinálja ezt.és rohadt unalmas 5 percenként visszaállítani az összes tv csatornát...
2013. máj. 6. 15:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg tegyél valamit a vitrin elé, hogy ne tudja kinyitni.
2013. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a.) akkor kihúzod a konnektorból, nem világít, unalmassá válik, hiszen semmi nem történik attól, hogy nyomkodja

a csatornák meg a helyükön maradnak

b.) máshová rakjátok a mediaboxot, ahol nem éri el a gyerek

2013. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi ez hasznos el is kezdem keresni a helyét
2013. máj. 6. 15:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet venni ilyen kinyitásgátlót is.
2013. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj hogy ezt mondom, de frankón nem jutott eszedbe más helyet keresni a boxnak 4 hónap alatt?
2013. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerelj fel ajtózárat.
2013. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát képzeld nem az agyi kapacitásommal van a gond,hanem a falból jövő kébellel.ha fejre állok se tudom máshová tenni ugyanis kb 1m a zsinórja és csak ide tudom dugni az egész szobában nincs máshol kábel kimenet!
2013. máj. 6. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!