Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos mult a lányom...

Egy hónapos mult a lányom teli van pattans szerű kiütéssel azt mondják anyatej kiütés-van valakinek tapasztalata ezzel?

Figyelt kérdés
a doki szerint elmúlik magától- be is van gyulladva az egyik-szerintem a melegtől-valakinek irtak fel valamit rá? nem marad sebhely utána?

2013. máj. 6. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk rengeteg volt, naponta jött-ment, ne piszkáld, nyomtalanul múlik, csak téged zavar!
2013. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt elég csúny, de nincs nyoma. Tejkiütés. Kenegesd anyatejjel.
2013. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy jön, úgy megy is. Mondjuk nekünk sokáig előjöttek, kértem a doktornőtől krémet rá, és valami gyógyszertárit kaptunk, nagyon ecet szagú volt, azzal kentem neki és másnapra eltűntek, úgy, hogy vissza se jöttek! :)
2013. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudnád megmondani mi volt a neve én is kiíratnám a dokinkal-köszike
2013. máj. 6. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi advantanos krémet kaptunk rá. Szegény gyereknek már a háta, mellkasa is olyan volt, a krém viszont szépen levitte.
2013. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!