Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátoknak mi a...

9 hónapos babátoknak mi a napirendje? Napközben 1x vagy 2x alszik?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 x alszik. Délelőtt 0,5-1 órát, délután 0,5-2 óra között. Sosem tudom, meddig alszik, de kétszer, az biztos. :)


7-kor kel reggel, és este fél 9-kor alszik el.

2009. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 x de van,hogy 3x alszik.ha háromszor akkor kora délelött alszik egyett,aztán ebéd elöt egy másfél órát,majd olyan 3 fél 4 körül egy órát.eddig itthon voltunk délelött és délután mentünk sétálni,játszani,mászkálni,de most,hogy hidegek a délutánok ezt át teszem délelöttre.
2009. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az én pici fiam is 2x alszik,és sokszor a jó időt átalussza.Mikor viszitek őket játszótérre?
2009. szept. 29. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Mi még nem járunk játszótérre. Sétálunk, nézelődünk, kutyát,macskát keresünk (imádja őket). Néha elmegyünk a kisboltba. Játszótéren még csak a bébihintát élvezné, az meg mindig foglalt. :(


Ja, és a teraszon vagyunk kint sokat. Szerencsére van egy 10 nm-es teraszunk, legfelső emeleten lakunk. Kertes ház jobb lenne... :)

2009. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!