Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A DM-es babaprogramban mikor...

A DM-es babaprogramban mikor mit kap az ember?

Figyelt kérdés
Kezdőcsomagot megkaptam. Utána mit kapok? Hány kuponfüzet jár mondjuk 0-6 hóig, és mennyi 6hó-tól 12 hó-ig? Van benne C&A kupon?
2013. máj. 7. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kivancsi vagyok en egy hónapja regisztráltam neten meg a kartyat sem kaptam meg
2013. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2-3 havonta küldenek kuponokat, gliss kur ilyen baromságok
2013. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
c&a-s kupon nem lesz több.
2013. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kíváncsicska ***** válasza:
Ha van active beauty kártyád akkor onnan már regisztráltál és átvetted a kezdő csomagot (C&A nincs, 1 ft-os kuponok nincsenek benne) akkor fél évente kapsz kuponfüzetet, ahogy a baba betölti az adott hónapot rá + 1 hónapra.Aztán 0 pontért vannak nyomtatható kedvezmények. Infopulton és interneten is meg tudod nézni mit lehet.Ezek folyamatosan változnak, általában 3 db termékre van ilyen 0 pontos nyomtatási lehetőség.A kártya megérkezési idelye 1 hónap is lehet, ezért jobb bemenni és infopulton regizni, mert úgy van ideiglenes kártyád.
2013. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En az infopulton szoktam kinyomtatni a kedvezmenyeket. Pld sokaig 15% kedv volt a pampers active baby pelenkara. Most johnson & j termekekre es pampers masik tipusu pelenkara van 15% kedv. Mindig valtozik, meg kell nezni az infopulton.
2013. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A babaszobán eladásra kínálnak C&A kupont, ami DM-es. Akkor neki honnan van? 2013.június 30-ig használható fel.
2013. máj. 7. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
de van c&a-s még egy, a 6 hónaposba
2013. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!