Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen ez az ember?

Szerintetek milyen ez az ember?

Figyelt kérdés
Mivel megteheti havonta ha nem is száz ezret de több tíz ezret költ kisbabája ruháira kiegészítőire...... Mivel a baba kicsi (5 hós) havonta anya otthonba adja a kinőtt ruhácskákat. Ti erről mit gondoltok? Felelőtlen pénz költő?
2012. dec. 4. 00:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Lennék a helyébe. Jó neki.

Egyébként ha megteheti, hát tegye, úgyis itt a világvége...

2012. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Írod: "Mivel megteheti" - akkor mi itt a konfliktus?
2012. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha megteheti, miért ne? :) Én is tudnék tíz, meg százezreket is költeni a gyerekem ruhatárára amúgy, ha valaki finanszírozná. Abban az esetben, ha így nőtt fel anyuka, vagyis mindig jólétben élt, és ez előreláthatólag így is marad jó ideig, akkor tegye. Amennyiben azonban ez a pénz később hiányozni fog valahonnan, akkor felelőtlenség.


Amúgy meg nem lehet rossz ember, hiszen a kinőtt cuccokat anyaotthonba adja.

2012. dec. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te vagy ez a nő?

Vagy Te ilítéled őt?

1-es voltam.

2012. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, tulajdonképpen az ilyen költekezők miatt van egy csomó nehezebb sorsúnak lehetősége arra, hogy akadjon pár jobb cucca. Ha ez a pénz nem hiányzik, és benne van a kiadott "zsebpénzben", akkor csinál, amit akar :)
2012. dec. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lehető legjobb megoldás,kiéli a hobbyjait és jót is tesz.
2012. dec. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
te meg irigy vagy sajnos. Ha megteheti akkor mi belole a bajod? ez megint csak egy olyan dolog, h semmu kozod hozza!
2012. dec. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Hat tudod en egy jomodu notol kaptam egy halom ruhat. Neki nem gond megvenni barmit ami jo minosegu. Ennek az en Kisfiam latta hasznat... Tudod mit? Isten tartsa meg a szokasat!
2012. dec. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Egy normális jómódú :).
2012. dec. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha anyagilag megteheti akkor tegye. Nincs ebben semmi rossz. ÉS nem felesleges pénzkidobás mert utána elviszi a rászorulóknak. Így ő is kedvére élvezheti az anyaságot és még más szegényebb kismamik is jól járnak. NE féltékenykedj annyit kérdező :) 10 hkm
2012. dec. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!