Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposan apró rángásokkal...

9 hónaposan apró rángásokkal neurológushoz küldenek. Kétségbe vagyok esve. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vannak a lányomnak apró rágásai, leginkább ahhoz tudnám hasonlítani, amikor kiráz a hideg. Szóltam akkor mikor kezdődött a gyerekorvosnak, azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, majd kinövi. Ekkor izomtónus-eloszlási zavarral dévény-tornára jártunk én, betudtam annak, hogy az idegpályák folyamatosan stimulálva vannak, így ez egy esetleges "mellékhatás" lehet. két napja, mikor itt volt a védőnő, látott egy ilyen kis rándulásfélét és azt mondta, hogy ezt már ki kellett volna nőni :S Azt mondja a védőnő és a gyerekorvos is, hogy semmi komoly gond nem lehet, a védőnő szerint biztos nem epilepszia, de azért mutassuk meg egy neurológusnak, hogy zárjon ki mindent :S Meg vagyok ijedve :( Volt valaki ilyen helyzetben? milyen vizsgálatokra lehet számítani?Ha valakinél esetleg volt ilyen probléma mi lett a kimenetele?
2013. máj. 7. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! Mi újsàg veletek? Voltatok a vizsgálaton? Remélem minden rendben van a Piciddel!

7-es válaszoló

2013. máj. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szia 7-es! Szerencsére minden rendben és szó sincs epilepsziáról. Még EEG-t sem csináltak, az orvos szerint ez csak valami rossz szokás. Azt mondja majd kinövi :)
2013. máj. 29. 07:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy nálatok is minden rendben van!:-) Jól ránk tudnak ijeszteni ezek a védőnénik/gyerekorvosok! Bár inkább nézzék meg feleslegesen, minthogy baj legyen!:-)
2013. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!