Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám lábujjhegyen...

8 hónapos babám lábujjhegyen áll többnyire. Más babája is csinálja ezt? Az orvosunk azt mondta, hogy figyeljem, mert ha így marad neurológushoz kell vinnem.

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém is így álldogál (t), mostanában már leteszi a sarkát is hébe-hóba. Anyósom ballerinának hívja. Dokival még nem is beszéltem erről, én nem gondoltam, hogy baj.
2010. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. ennyi idős korában kezdte az én babám is a lábujjhegyen állást! Én a védőnővel beszéltem, nekem is mondták, hogy figyeljem, de még nincs semmi gond. Már 15 hónapos, szépen jár és időnként még most is spiccen áll. Úgy kezdett el járni, hogy lábujjhegyen lépkedett, ezért sokszor kellett mondani neki, hogy teli talppal menjen.
2010. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez valami babamánia lehet. Az én lányom is lábujjhegyezett annó. Azóta már felnőtt, de semmi baja.
2010. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amint egyedül és gyakorlottan jár megszünik!

1éves baba anyukája

2010. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi, de ez miért neurológiaia eset?
2010. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam tegnapelőtt volt 8 hónapos, de még csak nem is mászik, nemhogy áll. Hihihi
2010. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokinő, hogy nagyon sok baba így kezd járni, de aggódjak.
2010. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!