Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Lent

Mit csináljak? Lent

Figyelt kérdés
Lányomnak folyik az orra és nem engedi a kézi orrszivóval kiszivni a porszivóssal meg engedné de avval nem jön semmi. Hogy csináljam hogy ne hisztizzen közben? Februárban a porszivóst nem szerette most meg forditva. Hadjam addig orditson mig szivom vagy hogy csináljam?
2013. máj. 7. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinted van olyan gyerek aki hagyja ezt? Enyém is ordít közben, de legalább jobban felszakad a slájm.


El sem tudom képzleni hogy a kézi jobban kiszívja mint a porszívos.

2013. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ültesd az öledbe, és a kezeit fogd le. Sajnos nem fogod másképp tudni megoldani. Szippantsd ki, neki is könnyebb lesz utána! Én a porszívósat ajánlom, a kézi semmit nem ér..
2013. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom hogy a kézi jobban kiszivja! én sem értem hogy, hogy van ez.
2013. máj. 7. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
1-nek igaza van.Semelyik gyerek sem szereti ezt.Meg még egy csomó más dolgot.Pl: köröm vágás, hajmosás,fésülködés peluscsere...stb.De ezek nem kívánság műsorok.Az orrszívás sem.Inkább egy pár perces kapálózós ordíbálós orrszívás, mint egy magas lázas arc-üreggyulladásos betegség.De nem?
2013. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nasivinnal, vagy Aqua Maris orrsprayvel fújj először az orrába, pár perc múlva próbáld meg a porszívóssal. De ha nektek jobban bevált a kézi, akkor azzal, bár az úgysem tudja kiszívni a mélyebben lévő váladékot
2013. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mind2őt gyűlöltem,ha tehettem,hasra fektettem,és magától kijött neki,de ha nem ment,akkor porszivó orrsziváshoz kértem segitséget,vagy ha nem volt kit,akkor a két lábamra fektetve lefogtam a kis kezeit hiába kapálózott,akkor is kiszivattam neki! a kézit meg úgy dobtam el ahogy vettem,nekünk az sz.rt sem ért.. :/
2013. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát a körömvágás alvásközben van. Hát igen inkább hisztizzen minthogy dokihoz kelljen vinni! A nasivint meg sóoldatost is fujom neki.

Bocsánat a hibákért csak telorol vagyok

2013. máj. 7. 12:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!