Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy a babapisi jót...

Igaz, hogy a babapisi jót tesz az arcbőrnek? Van olyan aki pl. pelenkázáskor direkt engedi, hogy a baba az arcába pisiljen?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 14:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Kérdező, sajnos nem tudom a választ, de valamiért úgy képzelem, hogy nem tesz jó a babapisi a bőrnek. Gondolj bele, a pisi tkp. csíp, büdös, és tele van olyan anyagokkal, amiket a szervezet kiválasztott, mert nem tudja felhasználni.

Az anya-gyermek kapcsolat szempontjából sem hiszem, hogy jót tenne, a szülők kapcsolatát pedig nyilvánvalóan negatívan befolyásolná. Hisz ki akarna egy pisis arcú nőt megcsókolni, még ha meg is mosakodott?


Ugyanakkor mi lenne, ha te magad próbálnád ki, és nem itt vennéd el az étvágyát mindenkinek, aki még ebéd előtt van?

2013. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
istenem de beteg vagy
2013. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, szerintem inkább mar. Ha kísérletező kedvedben vagy inkább anyatejjel próbálkozz. :)
2013. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%

Igen, jót tesz! Sőt, azt tenne a legjobbat a bőrödnek, ha képen öntenélek a reggeli vizeletemmel! Tudod,kisbaba kis adag, felnőtt nagy adag! :)

Plusz még egy kis kaksi is mehetne...

2013. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

Számunkra gusztustalan, de nem csak felesleges dolgok vannak a vizeletben, sőt. Fogyasztják is. Csak állni nem szabad hagyni sokáig, mert elszaporodnak baktériumok benne.


Aki írta, hogy kicsíp meg izé, az gondolja már át, max. akkor csíp ki, ha benne ülsz órákat.


Én meg nem innám, de azért, mert nem tudtok dolgokat nem kell azt hinni, hogy nem létezik és/vagy hülyeség.


Nyilván a kérdés elég érdekes, de a vizelet felhasználása másra, mint a leengedése a wc-n nem ismeretlen dolog, sose volt, az túl élésre is jó, ha nincs folyadékod, akkor ami még kijön, az is fogyasztható, meg egész divatja is van a pisis dolgoknak bőrre, reggeli első vizelet közepének fogyasztása stb.

2013. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%

15.

tökéletesen igazad van. de mivel az itteni felhasználók többségének olyan a gondolkodása, h amiről nem tudnak, az szerintük nem is létezik, tuti le fognak pontozni, mint engem. :)

2013. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!