Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól kaphat a...

Mennyi idős kortól kaphat a baba olíva olajat a pépjébe?

Figyelt kérdés
nézegetek recepteket és az van írva,hogy olívaolajjal készült
2013. máj. 7. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mar a kezdetektol adtam, de ugyanugy fokozatosan vezettem be. Amikor mar kapott krumplit meg repat, akkor abba mar tettem nehany cseppet, aztan egyre tobbet. Nagyon szorulasos volt es az olaj segitett
2013. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.A lányom 6 hónapos lesz 12.-én.Nem nagyon eszi meg a vízben főtt dolgokat.Gondoltam megnézem a recepteket hátha írnak okosságot.:)

Ott a csirkemellet is oliva olajon pirítják én pedig sima vízben szoktam megfőzni.Nem csoda,hogy az üveges bébiételt jobban szereti..:D

Holnap ki is próbálok egyet kiváncsi vagyok.:)

2013. máj. 7. 22:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyanokat is írnak,hogy kapor póréhagyma.Ezeket is eheti?Linkelek oldalt.. [link]
2013. máj. 7. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:
kapor igen, hagymát én még nem adnék
2013. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Majoranna is van írva 1-es receptekhez.Azt szabad?Nem hiszem.A védőnőm nem mond semmit csak az alap dolgokat krumpli répa ilyesmik.
2013. máj. 7. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
en még hanyagolnam a zoldfuszereket, elosszor had ismerje meg a zoldsegek eredeti izet. Ennyi idosen az a lenyeg, hogy kostolgasson, a fo taplalek ilyenkor meg a tej. Mert ha most fuszerekre szoktatod, kesobb mar nehezebb vele elfogadtattatni a parolt zoldseget, pedig ha mar darabosat is fog enni, akkor ugy marad benne a legtobb vitamin. A zoldfuszer szerintem raer 10 hosnapos kor utan, de en csak egy eves kor utan kezdtem hasznalni.
2013. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pl a brokkolit most is párolom neki.
2013. máj. 9. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!