Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nem kotelezo oltasokat...

A nem kotelezo oltasokat beadatattok a gyereknek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 10:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.Én ugye majdnem mindent beadattam...

Okkal!!Gyermekápoló vagyok egy korházban,a férjem orvos.

Sajnos rengeteg olyan beteg gyermekkel találkoztam,amit a nem kötelező oltások beadása révén megelőzhetőek lettek volna.Így én elfogult vagyok,azért is oltattam.

De úgy gondolom,hogy mindenki döntsön a saját belátása szerint!

2013. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom az eddigi hozzaszolasokat.Nekem a gyerek az elso nem szamit mennyibe kerul bar azt sem tudom hogy mennyi lehet itt nalunk ahol mi elunk amikor csak egy telefonhivast adok a dokinak es azt is kiszamlazzak szoval biztos hogy draga itt is.

O is csak azt javasolta hogy be kell adni mert a szakmajabol adodoan olyan dolgokkal talalkozott ami iszonyatos.En nagyon vakcina ellenes vagyok ezert is tettem fel a kerdest hogy lassam kinek mi a velemenye mert a segitsegemre van minden valasz amit adtok.Most picit meggyozve erzem magam hogy beadatom neki inkabb minthogy ossze szedjen valami betegseget.

2013. máj. 8. 13:55
 13/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Igen, nekem is a gyerek az első! Bocsánat, hogy nem keresünk több százezreket a párommal, és inkább kaját, pelenkát, és egyéb dolgokat veszek elsősorban! Ha megtehetném, beoltatnám.. nehogy már ezért megkövezzenek, mert nincs rá pénz..

2013. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolso en nem akartalak megserteni es nem szurkalni akartalak nem is rad irva irtam azt amit.Mindenki maga tudja hogy mit engedhet meg maganak es mit akar megengedni maganak.
2013. máj. 8. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!