Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eper 1éves kor előtt?

Eper 1éves kor előtt?

Figyelt kérdés
10hónapos a kislányom.Nemsokára eperszezon.Szerintetek adhatok 1éves kora előtt neki?
2013. máj. 8. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Szerintem nyugodtan adhatod, én már adtam a kislányomnak és ő 9 hónapos. Pár napja evett először epret.
2013. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy ezzel sokan nem fognak egyet érteni, de én adnék. Semmi baja nem lesz tőle. Szerintem manapság ez a hozzátáplálás nagyon túl van bonyolítva....
2013. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Igazi magyar epret már adnék. Először csk egy darabot, aztán adnám, ha nem pattog ki.
2013. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem adnèk! Kisfiam 13 hònapos, de idèn mèg nem fog kapni epret. Kb.2 hete ettem spanyol epret kisfiam mèg szopizik ès ìgy is kipattogott .
2013. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is megpróbálhatod. Először csak 1-et kóstoltatnék meg vele, aztán ha nincs baja akkor mehet neki szerintem. Én lányom 1 éves múlt pár nappal mikor megkóstoltattam vele, nem volt baja tőle!
2013. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az enyém csak 8 hónapos, de szopik és ő is kipattogott, hogy én epret ettem. nem adnék még
2013. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te döntesz, de jó ha tudod, hogy az ételallergiák nagy része nem azonnal jön elő. Ez nem úgy működik, hogy adok egy szemet és ha nem látok semmit a babán akkor nem allergiás rá. Nálam a legtöbb tizenéves korban jött elő, sőt sok olyan ételre is allergiás vagyok, amit csak vérből mutattak ki. Nem okoztak olyan tünetet, amit egyértelműen az adott ételhez köthettem volna, de összességében sokkal jobban lettem, ahogy elhagytam azokat az ételeket.
2013. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem fogok még idén adni a kislányomnak (14 hónapos). Hozzáteszem, hogy nem Magyarországon élünk, bár valószínűleg magyart sem adnék neki. Nekem nem éri meg a kockázatot, egy későbbi allergiára. Annyi féle gyümölcs van még, amit adhatsz neki.
2013. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!