Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen mondta ki...

Mennyi idősen mondta ki gyermeked tudatosan azt, hogy anya?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
A lányom 15 hónapos kora óta. Már rengeteg mindent mondd, de azóta úgy érzem kizárólag ezt gyakorolja, mert jön és nyúz és csimpaszkodik és kiabál, hogy ana ana ana. Néha már nagyon bosszantó. Már nam az, hogy mondja, hanem hogy kis csimpi lett mióta ki tudja mondani. Nem tudom a kettő hogy függ össze, de csak azóta ilyen. Azért imádom.
2009. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
11 és 12 hónaposan a lányaim.
2009. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én 21hónapos fiam,csak akor mondja,hogy ha sír és hív:Anyaaaaaaaaaaaaaa! :)
2009. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiam most 11 hónapos és szokta mondani. A nagylányom kb. 8-9 hónapos korától Áginak hívott, Másfél éves volt amikor egyszercsak azt mondta, hogy "Anyucika", pontosan emlékszem, hogyan történt. A kislányomra sajnos nem emlékszem, de úgy egy éves lehetett.
2009. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A lányom pont ma szombaton lesz 1 éves!

Azt ,hogy apa már mondja egy ideje,majd el olvadtam amikor délutáni alvásból felkelt nyújtotta a kezét és mondta nyanya-anya.Este meg kombinálta apa-anya!:)

2009. szept. 29. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam 17 hós, még semmit sem mond, pedig nagyon sokat van vele foglalkozva.Aja, vagy hasonló az oké. De a bamm és a hamm a maximum elvárható tőle. :-)

Mikor fog már beszélni? A fogakkal nagyon le van maradva, lehet ez is ok vajon?

2009. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A keresztfiam 2,5 éves korában kezdett beszélni jó persze halandzsázott valamit a maga kis nyelvén ,de érthetően csak ekkor!
2009. szept. 29. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:

13 hósan, meghúzta a hálóingemet(kiságyból kinyúlva) és mondta, hogy anya. Utána még egyszer-kétszer mondta, azóta sem. Apázik ő is.

Ma 15 hónapos.

2009. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16.5 hós,és 2 hete folyamatosan csak azt mondja,h anya.Tudatos,mert ébredéskor is mondja,vagy ha vmelyik játékapl.az ágy mögé esett,és nem tudja kivenni,vagy elfogyott az innivalója stb.Különben engem is nyanyának hívott...néha még most is mondja,ha mérgesen szól.Apát viszont még soha nem mondott.
2009. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!