Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom kaphat gyümölcsöt 3...

Kislányom kaphat gyümölcsöt 3 hónaposan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám az, hogy a 11 hetes lányom, aki anyatejes, 3-4 naponta tud csak kakilni, abban a 3-4 napban nagyon fáj a hasa,állandóan erőlködik (és az erőlködéskor nagyon sokat bukik)

A teákat nem issza meg, akárhogy akármikor adom. Hőmérőzőm de azt se lehet minden nap. Illetve maga a kakilás is nagyon fáj neki, nagyon tömör a széklete.


Arra gondoltam h a baracklé, vagy almalé lazíthatna neki rajta, vagy nagyon korai lenne 3 hónaposan?


Sajnos gyerekorvossal/védőnővel nem tudom megbeszélni. Annyi a tanácsuk h hőmérőzzem.


Köszönöm


2013. máj. 8. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
elképzelhető,hogy tudnak nektek mást mondani a hőmérőzésen kívül. Sőt valószínü hozzáértőbben meg is vizsgálják a babád. Ha szegény így kínlódik, én nem hagynám annyiban, és nem az itteni anyukák fognak tudni segíteniegészségügyi kèrdésekben ne hagyatkozz erre az oldalra.
2013. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Rendben koszi. Ugyis kedden jon (itt havonta egyszer van gyerekorvos) es addig nem jovok el amig nem ad beutalot. Ez igy nem mmehet tovabb.

Tudom h ne ettol az oldaltol varjak megoldast, de mar annyira el vagyok keseredve h minden otletet merlegelek. Eddig pl a szakrendeles eszembe se jutott mert eddig mindenki nyugtatott h nincs semmi baj csak el tulzom.

2013. máj. 8. 18:26
 13/14 anonim ***** válasza:
Figyi,lehet,hogy nincs nagy gond,csak élettani dolog,látod más anyukák babájának is volt ilyen kakilós problémája,aztán elmúlt. De tény,hogy a gyerekeink egészsége a legfontosabb,fő a biztonság,ha rendesen megvizsgálják,netán valami megoldást is mondanak,kontrollra visszahívnak,meg fogsz nyugodni. Nekem 2 éves a kicsi,a gyerekorvoshoz ha konkrét panasszal vittem,pl. kijött egy viszkető kiütés rajta,ez sose tud konkrét megoldást mondani,de persze azt se mondja, hogy vigyem el bőrgyógyászatra. Hát én azért elviszem, és lám sose engednek el minket üres kézzel.
2013. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szia!

bár az én lányom tápszeres volt,de ami segített

az a kamilla tea volt cukorral.

nagyon sokat segített.

de hosszasan nem szabad alkalmazni mert kiszárítja a beleket,de talán egy próbát megér.

én egy kávés csészébe melegítettem vizet,

abba kb egy kávékanálnyi kamillát tettem.

nem hagytam benne sokáig,csak amíg megszínezte a vizet.

utána cukrot elkevertem be és azt itattam meg vele.

2013. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!