Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki már úgy rajtam...

Volt valaki már úgy rajtam kívül, aki félt attól, hogy a babakocsiban hason alvó babát megfojtja a sapkája madzagja?

Figyelt kérdés
Tudom, buta kérdés....
2013. máj. 9. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam megkötni, hogy inkább a sapi csússzon le, minthogy baj legyen. ha a 3 ujjad aláfér a madzagnak akkor nem hiszem hogy lehet baj :)
2013. máj. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Èn inkább attól féltem, hogy csak úgy megfullad a babakocsiban.

soha nem tettem öket hasra a babakocsiban.

Eleve a légzés sokkal nehezebb hason, ök még nem tudják ezt kontrolálni és az a tüdönek fel kell nyomni az egész testet a levegövételhez. Pont ezért is mondják, hogy alvás legyen háton, és napközban legyen a baba hason.

elsö lányomnál szerencse volt, mert csak háton akart aludni. Második inkább hason szeretett, de öt sem raktam a babakocsiba hasra.

2013. máj. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én madzag nélkül sem mertem hasra tenni a babakocsiban. Főleg nem télen beöltöztetve, alatta, fölötte takaróval. De most sem merném.
2013. máj. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kényelmesen-nem túl szorosan, nem túl lazán- kötöd meg, nem lehet baj. Látod, ahogy forgolódik, ha esetleg csúszik a sapka meg tudod igazítani. Babám képtelen háton aludni, babakocsiban is csak hasra tudom tenni, mert különben üvölt szegénykém. De szerencsére ebben az időben egy mélykocsiban nem kell beöltöztetni, nem kell rá kapucni pl, meg hétréteg pléd alá, így nincs ok az aggodalomra :)
2013. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!