Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítentek? Kóstoltatás?

Segítentek? Kóstoltatás?

Figyelt kérdés
A kislányom kóstolta már az almalevet és az őszilevet, ma kezdenén az almapépet. Vettem Hipp bébiételt, ehhez kell tejet adni pl.? Vagy csak így natúr adhatom neki?
2013. máj. 9. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
adhatod csak úgy magában
2013. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak natúr mehet. viszont minden üveges ételbe azért van "adalék anyag", rizsliszt, azzal sűrítik, hogy jó állagú legyen. Ha magad lereszeled, vagy mefőzöd és úgy pürésíted az almát, akkor az tényleg csak alma és más még nincs benne. Első körben én még csak így adnám, aztán mehet majd a bébiétel.
2013. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! és 2 szopi között, vagy mikor?
2013. máj. 9. 09:50
 4/8 A kérdező kommentje:
De most még nincsenek magyar almák, ez még mindig jobb, mint a Spar-os, Tesco-s, nem?? Vagy rosszul gondolom?
2013. máj. 9. 09:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add ezeket a babádnak miért nem veszel friss gyümölcsöt és azt turmixold össze,ne ezeket a szarokat.
2013. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Adhatod magában és nincs benne semmilyen adalékanyag. A Hipp bébiételek nagyon jó minőségűek. A 4 hónapos kortól adható alma csak és kizárólag almát tartalmaz, ráadásul bio, savszegény almából készül. Én is ezzel kezdtem.
2013. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy megbízhatóbb minőségből vannak a bébiételek! Én csak a rizsliszt-et nem gondoltam elsőre hogy azzal együtt adjam a babámnak. De mindenki maga dönti el. Az én babám pl csak a bébiételeket eszi, amiket én főztem idáig, abból semmit!!! Egyedül az almát és a banánt fogadja el úgy, ahogy csinálom. Neki még nagyon kell az extra pépes, minden mástól öklendezik.

Amíg még kostolgatja a leveket, vagy egy-egy kanál pürét, azokat még étkezés között. De amint enne belőle több kanállal is, én már azzal kezdtem az étkezést, és utána pótoltam anyatejjel/tápszerrel. Csak az eleje a nehéz -nem is minden babánál-, aztán már szépen megtanulják a kanalazást, utána már gyorsabban mennek az étkezések kiváltásai.

Jó falatozást és sok mosolyt evés közben! :)

2-es voltam.

2013. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de van benne adalékanyag.

Ha az van ráírva,hogy nem tartalmaz pl.tartósítót,akkor nincs benne. De ha azt írják rá,hogy hozzáadott tartósítót nem tartalmaz,akkor az azt jelenti,hogyők nem tettek bele a gyárban,de ha a beszállítója tartósítózza az alapanyagokat,akkir nem kell ráírniuk,csak azt,hogy "hozzáadott"szar nincs benne.

2013. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!