Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan keszititek el a spenoto...

Hogyan keszititek el a spenotot egy 8 honaposnak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposan én már rántással és pici fokhagymával készítettem el neki, ugyanúgy ahogy magunknak. Annyi különbséggel, hogy az övét nem öntöttem fel tejjel, hanem utólag higítottam anyatejjel.
2013. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
es teszel bele sot is?
2013. máj. 9. 13:45
 3/10 anonim ***** válasza:
en a masfel evesemnek is igy csinalom: krumplit megfozom nem tul sok vizben, amikor kesz bele a fagyasztott spenotot, 2 perc, aztan mixeles, ha kihult mehet az anyatej vagy tapszer. Egy eves koratol tejfolben keverek el egy keves lisztet, es azzal suritek, de figyelve hogy a krumpli is surit. A foghagymat a lanyom nem eszi meg, de igy kepes egy felnott adagnyit is megenni
2013. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az lemaradt hogy sot egyaltalan nem hasznaltam egy eves korig
2013. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 xStefix ***** válasza:

Előszörre a krumplit megfőztem egy kis ételízesítővel, utána hozzátettem a spenótot is, összefőztem, majd husit mellé.

Utána csináltam egy kis lisztes rántással, majd most, hogy már eszik joghurtot is, azt is teszek hozzá. Enyém még nem ismeri a fokhagymát, de ha bevezetem, utána azt is teszek majd hozzá.

Én anyatejet nem használok ételkészítéshez, tehéntejet pedig még egy ideig nem akarok adni.

2013. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én pici sót már használok az ő ételébe is.
2013. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
cs.mell csíkokat pici oliván lepirítottam, majd hozzátettem a fagyasztott spenótot és lehalkítottam alatta, szépen kiengedett, levet eresztett és közben a husi is puha lett. Kis főtt krumplival összeturmixoltam.Pici sót és fokhagymát tettem bele.
2013. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
..
2013. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xStefix ***** válasza:
Ha a .. erre utalt, 8-9 hónapos kortól már lehet adni spenótot, de keveset, mert oxálsavat tartalmaz.
2013. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat
2013. máj. 10. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!