Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan készítitek el a...

Ti hogyan készítitek el a tejpépet?

Figyelt kérdés

Megcsináltam úgy, ahogy a dobozán van (Milupa): 130 ml víz + 5 evőkanál por. Nekem így nagyon híg lett. Én rontottam el valamit? Tehetek bele több port is, hogy szépen kanalazható legyen? Vagy ennek is szigorúan kell venni az adagolását, mint a tápszernek?

Mivel olyan híg volt, egy kanál rizspehellyel sűrítettem, mert nem mertem hozzá több tejpépet tenni.


Másik kérdésem: ma délelőtt kapott először tejpépet a babám. Ha érzékeny rá, akkor kiütésnek, hasfájásnak stb. ma-holnap jelentkeznie kellene, ugye?


2013. máj. 9. 14:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocsika 3-as voltam, nem 2-es.
2013. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma vettem is Rossmannos tejpépet, meglepődtem, milyen jó árban van. Most akciós, nincs 500 Ft. De ha nem akciós, akkor is megéri. Remélem szeretni fogja a babám. A Milupa vaníliásat csak úgy falja. :)
2013. máj. 10. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!