Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaálom esszencia segített a...

Babaálom esszencia segített a baba alvásában?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 10. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez engem is érdeklne!!!??? :)
2013. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Babeli Zurzavar ***** válasza:
ugy dontottem rendelek es megmondom milyen a hatasa...:-)
2013. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kerria ***** válasza:

Én lehet túl szkeptikus vagyok, ennek ellenére ha megírnád a hatását (nálatok működött-e), örülnék.


Eddig nem is hallottam erről, megmondom őszintén. Mennyire babáknak való? Másfél évesnél is hathat?

2013. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Megrendeltem elvileg a héten ideér. Remélem használ mert már kivagyunk (10 hónapos).

azt írják, hogy 0 hónapos kórtól használható, elvileg 1,5 évesnél is hatásos lehet.

2013. máj. 21. 08:10
 5/13 Kerria ***** válasza:
Ha nem felejted el, írnál majd róla egy visszajelzést. Kiváncsivá tettél :) Kívánom a legjobbakat, hogy egy nagyot aludhass végre! :)
2013. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ma érkezett meg, majd szombaton beszámolok róla hátha 2 éjszaka alatt már lesz tapasztalat. Nagyon bízom benne.
2013. máj. 23. 17:04
 7/13 A kérdező kommentje:

Itt van a szombat és mi még mindig nem aludtuk át az éjszakát.DE ESTE HAMARABB ELALUDT ringatás nélkül és az eddigi 10-12 keléshez képest csak 4-szer keltünk fel.



Tapasztalat: valamennyit segített, de még mindig nem az igazi,lehet, hogy huzamosabb használati idő után jó lesz nem tudom. Kitartóan használom míg el nem fogy ez az adag és meglátom mi lesz a későbbiekben.

2013. máj. 25. 07:20
 8/13 Kerria ***** válasza:
Mindenesetre a jelek szerin pozitív változás következett be, ami azért csak jó. Megmondom őszintén nagyon szkeptikus vagyok ezekkel a dolgokkal szemben.
2013. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Írnál még a kèsőbbiekben további beszámolót? Én is szkeptikus vagyok, de nektek már is ennyit segített kipróbálo é
2013. máj. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mióta legutóbb írtam azóta is használjuk az esszenciát. Tényleg hatásos, mert csak kétszer kelünk fel a rengeteg helyett.

Sőt volt olyan éjszakánk amikor csak egyszer illetve este 8-tól reggel 4-ig aludt.

2013. jún. 4. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!