Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Közös szoba megoldaná...

S. O. S. Közös szoba megoldaná a problémát?

Figyelt kérdés

a nagy lányom 2.5 évs a kicsi 8 hónaos múlt

Kezdem az elején,hogy érthető elgyena történet:(

Amirko a kcis megszületett, közös szobában aludtak a csajok,vagyis aludtak volna, de egy hónap szenvedés után feladtam. A nagy állandóan felébredt éjszaka ha akics felkelt, és addig enm aludt vissza,míg a kicsi nem végzett a szopival, peluscsere stb..a kicsi ment külön szobába

De továbbra is rengeteget ébredt, az volt a elghűvösebb szoba, azt gondoltuk fázik, ezért szobát cseréltünk ő ment a hálónkba, kicsit jobban aludt, de újra sokszor ébredt éjszaka.


Az elalvással rettentő problémáink vannak,mert ringatni nem engedni magát, babakocsiban soha nem aludt. És minden elalvás előtt ordít szegénykém van hogy 10 percet, van hogy fél órát:(:(

Már mindent kirpróbáltam, de semmi nem vált be.

Most a nagy gondolkozás közben, és látom,hogy talán már msot át akar állni a napi egy alvásra, eszembe jutna,hogy mi lenne ha visszaraknám a kicsit a nagyhoz. Hogy talán könnyebben aludna, ha látja hogy ott a nagy és ő is alszik. Mert hiába vannak külön szobába a kicsi addig visít, hogy a nagy sem tud időben aludni,csak ha a kicsi elaldut:(

Viszont éjszaka 2-34 alkalommal még ébred szopizni.


Van értelme, megpróbáljuk? Vagy mit csináljak?


2013. máj. 10. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg! Mit veszítesz? A babák amúgy sokkal könnyebben elalszanak, ha valaki alszik mellettük, hallják a nyugodt szuszogást. Én sokszor eljátszom a lányomnak, hogy alszom, csak hogy elaludjon!:)
2013. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én semmiképp nem tenném ki a nagyobb gyereket ennek, hanem inkább a kisebbet venném magamhoz közös szobába egy ideig, aztán majd ha nagyobb lesz és nem szopizik és ébred annyit éjjel, akkor tenném át a nagyhoz.
2013. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!