Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Strand pelenkással babával?

Strand pelenkással babával?

Figyelt kérdés
Idén nyáron megyünk először strandra a 14 hónapos kislányunkkal.Milyen pelenkát kell vennem?Úszópelust? Nem láttam még ilyet.Ez ugyan olyan, mint a rendes pelenka?Kell rá adnom fürdőbugyit vagy csak simán a pelus? Segítsetek, mert nagyon tudatlan vagyok ezen a téren..
2013. máj. 10. 11:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Jajj elírtam a kérdést :D akarom mondani: pelenkás babával
2013. máj. 10. 11:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Van kifejezetten úszós pelenka, ami nem szívja magába a nedvességet, gyakorlatilag csak a kakit fogja vissza.Én erre még adtam rájuk fürdőbugyit a biztonság kedvéért nehogy a széleken kifolyjon valami.
2013. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Én vettem neki, de vettem babáknak való úszóbugyit, ez utóbbit viseltük. Állítható volt így 5 hónaposan is ebben hordtam babaúszásra és 11 hónaposan a strandra. Nekünk a pelenka nem vált be.

2013. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1.: Milyen úszópelenka vált be nektek?Milyet vegyek?

Kedves 2.: Ilyen úszóbugyit hol lehet kapni?

2013. máj. 10. 11:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Mért nem vált be a pelenka amúgy?
2013. máj. 10. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
ÉN dm-ben és spárban is láttam ilyen eldobható pelust. De van mosható pelus is vaterán elég sok. [link]
2013. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a helyi egyesületnél vettem (úszó egyesület), de a decathlonban is láttam már.

Hány kg a kislányod?

2013. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kb. 10 kiló.
2013. máj. 10. 11:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Kényelmesebb a bugyi, mint a pelus, egyszer megvettem 1000 forintért, ilyet, csak a combjánál és a derekánál állítható volt [link] És nem volt gondom hónapokig vele.
2013. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!