Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Brigth Starts...

Van valakinek Brigth Starts pihenőszéke? Ez normális?

Figyelt kérdés

Most vettünk egyet használtan, szép állapotban van, de ahhoz lenne kérdésem, aki újan vette a sajátját.


Egyébként így néznek ki, a mienk a biscotti fajta.

[link]


Szóval a mienknek a játékokat tartó íve elég laza, tulajdonképpen ha fentről megfogom és felfelé húzom akkor simán kijön az oldalsó tartókból. Nem tudom, ha meglesz a baba mennyire lesz "veszélyes", ha kicsit is az lesz akkor leveszem róla, mert egyébként semmi baja.


De azért érdekelne, mert gondolom normális esetben nem szabadna ilyen könnyen kicsusszannia.


2013. máj. 10. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk az van.


Ha fentről megfogom akkor nekünk is simán kijön a helyéről.

% hónapos a fiam, igazából semmi különös problémát nem okoz ez.

2013. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 hónaos
2013. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is ilyet vettünk, újonnan. És igen, könnyen lejön az "ív", viszont amíg pici a baba nem fog hozzá nyúlni, max ütögeti, próbálja megfogni a játékot rajta (attól viszont nem esik le). Később, mikor már egyedül le tudja venni, akkor elrakod. Nem hiszem, hogy hiányolja majd, mert a rajta lógó játékok már nem igen lesznek érdekesek neki. Én mondjuk rajta hagytam, kislányom élvezi leszedni, és még soha nem ütötte meg magát vele.
2013. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van. Amíg benne ül a baba, felfelé húzni nem tudja. Ha meg nem ül benne, valószínűleg már rég el lesz rakva a szék, ha meg nem, és esetleg le tudja szedni-amit nem hiszek, akkor sem nagyon tud vele magának ártani.
2013. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi a segítséget, akkor megnyugodtam! Csak azt hittem azért van mert elhasználódott, vagy hibás..
2013. máj. 10. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!