Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom, mi lehet a gond?

Nem tudom, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
1,5 évesemmel tegnap voltunk orvosnál, mert egyszerűen nem tudom lehúzni a lázát. Az orvosunk szerint egészséges, a fogak kínozzák. Tegnap du.még jobban volt, játszott.. De ma reggelre még rosszabb lett a helyzet, 6óra óta fent van, csak iszik, nem mondhatni hogy túl sokat, kapot Nurofen baby-t és még mindig meleg, sőt a hűtőfürdő sem használ. Az orvos szerint nomrális, rossz a közérzete, azért üveges a tekintete, azért fekszik és néz ki úgy, ahogy.. Jól érzem, hogy nem csak a fog van a dologban? Vigyem az ügyeletre, igaz?
2013. máj. 11. 09:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Vizeletet nem néztek? Lehet például húgyúti fertőzés is.

Remélem hamar találtok egy orvost aki normálisan megvizsgálja.

Jobbulást kívánok!

2013. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ugorj el vele az ügyeletre. Kicsit magasnak tartom a lázat, meg az idejét fogzáshoz. Vidd el, és megnyugszol! Jobbulást!!!
2013. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
fogzastol nincs laz, ha normalis a doki akkor ezt tudhatna, csak konnyu rafogni.
2013. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Majd azért írd meg légyszi, hogy mi lett, remélem hamar rendeződik.
2013. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

minden rendben, 3 napos lázat emlegetett az orvos, vizelete is rendben van, már nem lázas, estére kell adnom neki Nurofen-t! Cataflam cseppeket is kaptunk, 3x kell adnom, ez és a Nuro.baby között pedig el kell telnie 3 órának, szóval így jön ki a lépés ma.

Köszönöm mégegyszer mindenkinek!

2013. máj. 11. 18:10
 16/17 anonim ***** válasza:
legalább tudjátok, mi volt az oka! Remélem hamar túl lesz rajta!!!!! :-) mihamarabbi jobbulást! :-)
2013. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :))
2013. máj. 11. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!