Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elkezdem a hozzátáplálást...

Ha elkezdem a hozzátáplálást az üveges répával, utána a krumplinak is üvegesnek kell lennie?

Figyelt kérdés
olyat nem találok..a doki azt mondta a répa legyen üveges
2013. máj. 11. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
A répának sem kell üvegesnek lenni. Te is megfőzheted egy picike sóval, és összeturmixolhatod. Nem kell a bébiételgyártókat gazdagítani.
2013. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem.Simán megfőzöd a krumplit.:)
2013. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem miért mondta ezt a dokid... esetleg jutalékot kap? :D


Mi almával kezdtük a hozzátáplálást. Én főztem meg neki. Nyugodtan főzd meg neki a répát, krumplit is.

2013. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ja, ezt én is megkérdezném, hogy miért jó az üveges répa. Mellesleg a répával való kezdést sem értem....
2013. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nemh a krumplinak nem kell üvegesnek lennie de a répának sem. Én csak akkor adok üvegeset neki ha nincs időm külön főzni neki mert sietünk vhova. Inkább mindent magam csinálok.
2013. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én sem értem miért mondta ezt a doki. én nem vettem a lányomnak üvegeset mindig főztem neki. egyedül őszibarackot meg szilvát vettem üvegeset mást nem. nyugodtan főzz neki
2013. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

és akkor hogy csináltátok? egy krumplit megfőztetek 30 perc alatt puhára,összetörted és 1-2 kanállal belőle?

ha első héten,répát,második héten krumplit adok a 3.héten a husit akarom bevezetni,akkor mehet a répa+krumpli + husi egyszerre?


egyébként azért a zöldséggel kell kezdeni,mert a gyümi édesebb,és a gyerekek az anyatej után annak örülnek,de a zöldséget nem fogja annyira kedvelni+ a zöldség megy át főétkezéssé,nem a gyümölcs

2013. máj. 11. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!