Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom talpa hossza 11,5cm....

Kislányom talpa hossza 11,5cm. Milyen méretű cipőt/szandit vegyek Neki?

Figyelt kérdés

Néhány nap múlva lesz 10 hónapos. Amit most még kényelmesen jó, az 2-3 hónap múlva kicsi lesz? Mik a tapasztalatok? Zárt szandit, ha két számmal nagyobbat veszek, az vélhetően jó lesz nyár végére, ősz elejére?

Várom a tapasztalataitokat, kedves gyakorlott Anyukák! :))


2013. máj. 11. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
2013. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem vennék két számmal nagyobbat, mivan ha közbe elindul? akkor meg olyan nagy lesz a lábára hogy nem tud benne normálisan menni. előre nem jó venni, meg ki tudja milyen gyorsan nől a lába majd. én mikor vettem a lányomnak úgy néztem meg hogy jó e (az mondjuk zárt elejű cipő volt) hogy bedugtam a mutató ujjam és ha befért akkor ok. szandálnál azt mondják fél centivel legyen nagyobb mint a lába.
2013. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt meg tudod nézni, mérd hozzá, vagy állítsd rá a babód!


Egyébként én úgy gondolom, hogy kicsi lesz 2-3 hünap múlva, ami most jó. Az én 13 hónaposom lába januárban, február elején még 20-as volt, most meg már 22-es!!!!

Állítólag heti 1-1,2 mm-t is nőhet a lábuk!


Miért szeretnél így előre vásárolni, 2 mérettel nagyobbat? Azt még úgysem tudja hordani, de ki tudja mikorra nő bele...

2013. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!