Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meddig engednétek bele az...

Ti meddig engednétek bele az életetekbe?

Figyelt kérdés
Férjemet az édesanyja soha nem nevelte,csecsemőkorában lepasszolta más rokonnak.Nem olyan sok időre ahogy megszületett a gyerekünk,az ő unokája felvette a kapcsolatot a párommal.Az elején pár hetente érdeklődött az unokája felől,bár azok is inkább csak 'tanácsokban',véleményekben merült ki,majd elmaradtak ezek az érdeklődések,legalábbis eléggé leredukálódtak minimálisra.Úgy hozta most a sors,hogy abba a városba,elég közel hozzá,fogunk költözni és ő ismét szólt a páromnak,hogy akkor majd járni fog hozzánk és majd segit nekünk abban,hogy melyik helyes utat válasszuk.-ezt igy mondta,nem tudom konkrétan mire értette.Nem tudom,hogy viszonyuljak hozzá,a fiát többször átvágta,ha kereste akkor mindig pénzt kért tőle amit elfelejtett megadni stb.At unokáját sem látta még soha.Nem fogok negativan hozzá viszonyulni,legalábbis elsőre biztos nem,de valami fenttartásom van vele kapcsolatban,úgy az egész miatt.Ti meddig engednétek,hogy beleszóljon vagy úgy egyáltalán jelen legyen az életetekben?
2013. máj. 11. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a férjed sem fogja hagyni, hogy az anyja irányítsa az életeteket, mivel már megtapasztalta, hogy milyen "anya", ha vele sem foglalkozott. Nyilván, ha szeretné látni az unokát, lássa, de én biztos nem engedném, hogy beleszóljon a nevelésbe, a kapcsolatomba. A férjed nem tudom, hogy viszonyul hozzá, szeretné- megismerni az anyját, vagy szeretné-e tartani vele szorosabban a kapcsolatot. Nagyon jól gondolod, hogy nem leszel elutasító vele szemben, de azért tartanám a 3 lépés távolságot.
2013. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semeddig. egy ilyen ember a hátam közepére se kéne.
2013. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!