Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás, harmadik...

Hozzátáplálás, harmadik étkezés kiváltása, de melyiket?

Figyelt kérdés

Most így néz ki egy napunk,kábéra:

Reggel 6-kor szopi,alvás,fél8-8-kor kelés.

9-kor szopi,játék,alvás.

12-kor ebéd,főzelék. Utána játék,alvás.

3-fél4 között szopi,játék,kicsi alvás.

6-fél7 között gyümölcs tejpéppel,vagy joghurttal.

Fürdés,majd kis játék,9-kor szopi és alvás.

Éjszaka 2x ébred szopizni.

Melyik étkezést váltsam ki szerintetek? És ha már írtam,nem sok ez az alvás,mit gondoltok? 3x alszik napközben még,pedig már 7 hónapos.


2013. máj. 12. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
7 hónaposan már nem kellene éjjel szopni. Este adj neki valamilyen táplálóbb kaját: vajaskenyeret, virslit stb. Ha nem éhes, akkor nem kel fel éjszaka.
2013. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt ilyen kérdés? Nem látom sehol. Te olyanról még nem hallottál,hogy a baba nem csak éhség miatt kér cicit,hanem szomjas is lehet? Gondolom nem,mert akkor nem írsz ekkora hülyeséget. Virslit,vajas kenyeret? Jézusom... Miért ne mindjárt marhapörköltet adjak neki egy kis nokedlival?
2013. máj. 12. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szoptasd éjjel, ha igénye van rá! Az én Lányom másfél éves koráig szopizott, nem az éhség miatt, hanem mert szeretett hozzám bújni, biztonságban érezni magát. Tejem volt, így abszolút nem okozott gondot, sőt! A Fiam 7 hónapos, ő is ébred éjszaka 1-2x és őt is szoptatom. Ja és attól, hogy este megtömöd még nem fog jobban aludni éjjel! A Lányommal próbálkoztunk sokmindennel anno, hiába volt tele a pocak, a megszokás miatt ébredt!

Én a 9 órás szopit váltanám ki, bár nem siettetném a dolgot. Akkor is kaphat gyümölcsöt magában vagy ha már bevezetted a glutént, akkor akár babakeksszel is!

Joghurtot kap már a Babád? Huh, kicsit korai még, ha 7 hónapos! Azt 10 hós kor körül szokták bevezetni, mert tejtermék és azokkal csak óvatosan! De Te tudod!


Az alvás nem sok, bár próbálhatsz húzni rajta kicsit. A Fiam is még 4x alszik napközben, de van, hogy csak 3x. Én nem bántom, amennyi jól esik neki, annyit alszik.

2013. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!