Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Milyen etetőszéket érdemes venni?

2008-06-17 10:31  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szerintem semmiet.Nekem van de a babát még egyszersem tudtam benne megetetni pedig 7 hónapos.Eleinte hordozoba, majd hintába etettem,most meg éppen ahol utolérem.Szokott benne ülni,onnan dobálozik stb, de enni ott nem tud(az okát nem értem én sem)

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2008-06-17 19:35 Privát üzenet
Nekünk fa etetőszékünk van, olyan amit át lehet alakítani később kis asztallá, meg székké. Először a mi babónk is össze-vissza ficergett benne, meg összekente, de már hozzászokott, egy hónapja eszik benne, most hét hós.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2008-06-17 21:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint semmi értelme ezeknek a modern mindenfelé állítható etetőszékeknek?

# 3/3Időpont 2008-06-17 21:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Már érdemes lenne etetőszéket venni?
Érdemes etetőszéket vennem?
Mikor érdemes etetőszéket venni a babának, és melyik fajta a jobb?
Etetőszéket keresünk a manónak, mely székre tehető. Van valakinek fisher price etetőszéke? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Érdemes ilyet venni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu