Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babatok is egesz nap sir?

A ti babatok is egesz nap sir?

Figyelt kérdés
Lehet, h vlm durva front van? 3 honapos babam ma egesz nap sir, ha nincs a karomban...mas is van igy?
2013. máj. 12. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hidegfrontra a fiam is érzékeny volt. Ha már tudtuk, hogy jön a hidegfront, készültünk előre. Egész nap olyankor csak ölben volt hajlandó lenni. Majd kinövi, nyugi!
2013. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, tegnap kezdődött. Viszont mi egy évvel előttetek járunk de szerintem a front minden gyerkőcöt szinte megvisel. Ha pl. jön egy front, nem lehet vele bírni, folyamatosan nyafis, sírdogál, de ha leesik az eső, már semmi baj sincs. Kitartás.
2013. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Egy jó ideje kislányom is rengeteget sír, 9 hónapos.
2013. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is megerzi, nem tud elaludni csak nyuglodik szegenykem :(.
2013. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az én lányom is megérezte, mult éjjel csak a cicin aludt, ahogy kicsuszott már sírt érte.
2013. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam, nagyon rossz napunk volt, de szerintem nálunk ez nem csak a frontnak köszönhető, sajnos éppen egy nagyon durva fogzás közepén is vagyunk. Képzelheted.
2013. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 hónapos lányom is megérezte a frontot,egész nap nyüzsi volt.
2013. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyan már 17 hónapos, de borzalmasan nyűgös volt ma!! A szél is nagyon megviseli őket...
2013. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megyugtato, hogy vannak "sorstarsaim"...:-) remelem, mind jobban lesznek majd holnap!
2013. máj. 12. 21:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyi!ma azthittem kiugrok az ablakon!

3,5 hósom egész nap nyivogott,alig aludt,a 3 évesem meg egész nap nyüglődött,hisztizett,nem evett!

Remélem holnap már jobb lesz mert már ma is két magne B6-ot vettem be!!

2013. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!