Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kislány 7.5 kg....

14 hónapos kislány 7.5 kg. Nem kevés ez?

Figyelt kérdés
Egy ismerős családdal találkoztam, a kislány egyidős az enyémmel. Az én lánykám 11.3 kg, az ismerőséké 7 és fél. Olyan kis csöpp és rettenetesen vékonyka. Ez még belefér a normális kategóriába és csak az én vasgyúró tündérkémhez szokott szemem látja nagyon kevésnek?
2013. máj. 12. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
De kevésnek tűnik, de mennyivel született? Nem volt koraszülött? Amúgy egészséges? Az én lányom is pici vékonyka, 18 hónapos és 9 kg, kevés, de mikor kisebb volt kivizsgálták, nincs semmi baja, így azt mondja a doktornő, hgoy még belefér.
2013. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem borzasztó vékony!!!A fiam 5 hónapos, és ő most már több mint 8 kiló!!4100-al született.Lányom 3450-el született, és ilyen idős korában már ő is 7 kiló körül volt, és 1 évesen 12 kg.

14 hónaposan nagyon kevés ez szerintem.

Szülők nem mondtak semmit?Orvos?Védőnő??

2013. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Beszélj a védőnővel a gyerekorvossal!
2013. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát kevéske, de ha alacsony is és egyébként egészséges akkor ez van.
2013. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkép meg kéne nézetni orvossal, egyébként hány centi? Minden más rendben vele? Értelmi, mozgás fejlődésre gondolok. Szerintem nagyon evés, az én fiam koraszülött volt, 2400 grammal született 35. hétre és most 8 és fél kiló 7 hónapos.
2013. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem minden gyerek egyforma. Én pl 1 évesen voltam 6 kg. Mégis felnöttem nagyon rossz evő voltam és 2.2Kg-ról indultam. Van egy ismerősöm akinek a 2,5 éves gyereke sincs még 9 kg és fiú normál súlyú volt születéskor. Rossz mint az ördög erős is és rettentő mozgékony azt a keveset amit megeszik lemozogja. Rossz evő. Rengeteg vizsgálaton átesett és teljesen egészséges csak kisebb súlyú, hízik ö csak lassú ütemben. Szóval egyáltalán nem biztos hogy baj van a gyerekkel. A babák nem gépek hogy mind egyformán fejlődjön.... Felnött korban is van ilyen van aki sosem lesz több 45 Kg-nál vasággyal együtt.
2013. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Kisfiam 1 èvesen 8400g ès 72cm.
2013. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Az enyém egy éves, 84 centi és 9,5 kiló. Rengeteget eszik de egy percre sem áll meg. Tébolyda lett a lakás szinte... pörög veszettül egész nap. Mennyit mozog az a kislány?
2013. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

az enyém kétévesen akkora,mint a tiéd...Amúgy meg kevésnek tűnik valóban,de ezt ennyiből nem lehet megállapítani...Nyilván te tudod,h foglalkoznak-e a gyerekkel,v úgy látod,h elhanyagolják és azért merült fel benned a kérdés...

Amúgy nézd itt az egyik válaszoló,aki 6kiló volt egyévesen,ha azt veszed,ő is teljesen normálisan fejlődött,ő 2,2-vel született,és majdnem sikerült 3szoroznia a súlyát egy éves korára,ahogy az a nagy könyvben meg van írva..

2013. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

A szomszéd kislány 7 évesen úgy nézett ki, mint egy 3 éves, olyan picike és vékonyka volt.

Milyenek a kislány szülei? Az általam említettnek apróbb termetű az anyja és az apja is, az anyja nincs 40 kg.

2013. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!