Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejmentes tápszert tudtok...

Tejmentes tápszert tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, ami nem tej alapú. Esetleg , hogy kb. mennyibe kerül?
2013. máj. 13. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Humana sl+ szója alpapú, azt hiszem kb. 2600 Ft támogatás nélkül

Neocate LCP aminósav alapú, 10000 Ft támogatás nélkül,de ezt lehet,hogy csak receptre adják és csak gasztrós doki írhatja fel.

Milumil Som, ez nem tudom mennyi, szója alapú, 6 hós kor után adható, ezt nem itta még a kisfiam.

Üdv.: tejfehérje és laktózérzékeny kisfiú anyukája

2013. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam az első válaszoló linkjét,de a Pepti meg a Pregomin az tejalapú, csak a Pepti az tejfehérje, a Pregomin az meg tejfehérje és laktózmentes,de tejből vannak :-)

Második voltam

2013. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom Somot iszik,támogatással 125Ft.
2013. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as: igaz, amit írsz, viszont ha allergia miatt kérdezi a kérdező, akkor ezek a tápszerek is szóba jöhetnek.

Nekem pl. a kislányom a Peptit kapta, allergia miatt, és bevált neki.

2013. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Én nem mondtam,hogy ezek a tápszerek nem jöhetnek szóba, csak azok nem tejmentesek. :-)

Természetesen azt is ihatja, az én kisfiam most Neocatet eszik, most fogunk váltani 2 hét múlva Pregominra, kíváncsi leszek...

2013. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem azt írtad, csak azt akartam, hogy a kérdező tudja, hogy attól még nem kell kizárni ezeket a készítményeket, mert tejalapúak. Már ha tényleg allergiáról van szó.


Tényleg kérdező, miért kell tejmentes tápszer?

2013. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!