Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós fiam nagyon megváltozot...

11 hós fiam nagyon megváltozott. Minden más érdekli, csak asz nem ha én játszok vele. Olyan mintha nem szeretne. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon igényelte a társaságomat, most már játszani sem akar velem, inkább magában. Elrontottam valamit?
2009. okt. 1. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

nem:)

most ilyenje van, a fiam is ilyen volt ennyi idősen. nálunk akkor volt ez a tetőfokon, mikor megtanult járni. aztán pár hét alatt megint a régi lett. nyugi:)

2009. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is volt ilyen periodus, de altalaban ez apas korszak, igy mondjak.Orulj annak ha eljatszik magaban, van kis idod massal is foglakozni.
2009. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem túl rég mindent megadtam volna egy fél óra szabadságért, most hogy eljött ez az idő is, aggódom rajta. Most meg attól érzem magam rosszul, hogy nem foglalkozok vele eleget :(
2009. okt. 1. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,csak az a gyerek képes egyedül játszani,akivel sokat játszottak!Tehát nagyon jól csináltad eddig,hagyd most őt,hadd hasznosítsa a tanultakat és tapasztaljon egyedül.
2009. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!