Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás tejpéppel....

Huncutka001 kérdése:

Hozzátáplálás tejpéppel. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Mivel nekem kiskoromban tejallergiám volt és asztmás voltam (mára mindkettő elmúlt), így a kislányom HA tápszert eszik a biztonság kedvéért. Szeretném elkezdeni adni neki a tejpépet, de nem tudom, hogy lehet e neki normált adni, vagy abból is a HA kell. A doktornőt kérdeztem, egyértelmű választ nem tudott adni. Egyébként 4 hós, már eszi a bébiételt, tízóraira kapja, de még nem váltotta ki. A tejpépet is érdemes délelőtt kóstoltatni, vagy kezdhetem egyből az uzsival? Ha valaki volt hasonló helyzetben légyszi segítsen, köszönöm.
2013. máj. 14. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én délelött adnám inkább.Szerintem adhatsz simát,ha baj van,kidobod és annyi.Lányom Pepti tápszert kap,pedig nem tejérzékeny,pépet simát eszik.De elég édes a pép,ne szoktasd hozzá,csak ha nincs meg az elég tejalap egy napra.Lányom csak azért kap,mert napi 500mili tejalap kéne,de ő csak vacsira fogadja el a tápszert,ami 200-270mili.Igy ő reggel tejpépet eszik,tízóraira krémtúrót,de a te babád azt nem kaphat.Sőt enyém se feltétlen,de elég erős gyomrú,igy én elkezdtem.7hós múlt
2013. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sinlacot abban nincs tej, se glutén és szuperegészséges! Gyerekdoki írja fel!
2013. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

inkább délelőtt kóstoltasd, ha mégis gondot okoz, nem az éjszakát fogja végigsírni a babó.

Szerintem próbálkozhatsz simával, előbb utóbb úgyis ki kéne deríteni, hogy mi a helyzet a tejallergiával. Elsőre csak pár kiskanállal kínáld.

2013. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!