Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babával utazhatok...

4 hónapos babával utazhatok úgy buszon, hogy kenguruban van rajtam?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Semekkora babát nem raknék kenguruba. meitaiba tedd azzal természetesen buszozhattok.
2013. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az mi??? :)
2013. máj. 14. 08:14
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Utazhatsz, persze, csak mindenképpen ülőhely kellene.....
2013. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
persze, én is sokat vittem kengurúba. Merevített kengurúnk volt,tartotta a gerincét. Köszöni szépen jól van, semmi baja a gerincének, normálisan jár.
2013. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát bízom benne,hogy lesznek olyan udvariasak,hogy átadják a helyet,ha nincs...bár a mai világban nem tudni már... :S

jobb lenne kenguruval utaznom,mert volt már olyan,hogy babakocsival nem engedtek fel,mert kevés volt a hely a buszon! :(

2013. máj. 14. 08:24
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

A kenguru ártalmas a gerincének és a csipőjének.

Keress rá a neten mei tai néven.

2013. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem vidd inkább babakocsival, hidd el, sokkal kényelmesebb mindkettőtöknek. Én is kenguruban vittem mindig, aztán egyszer csak muszáj volt babakocsizni, mert messzire mentünk, és elcsodálkoztam, mennyivel egyszerűbb, és magamban bosszankodtam, hogy eddig miért nem így csináltam, rengeteg fáradtságtól megkíméltem volna magam.
2013. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a "kengurú ártalmas" szöveg csak egy mondva csinált o, hogy vegyen az ember hordozókendőt.. Szerintem semmi baja nem lesz tőle a babának! Ugya így teremtették le a ejem, hogy nehogy bébiételt adjak a gyereknek, mert káros.. Ugyan már!! Itt szinte már minden káros...
2013. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze!


(Manapság vannak olyan "kenguruk" amik nem ártalmasak és már ergonómikusak! Pld liliputi.) Nem minden kenguru ártalmas!!

2013. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kenguruval vagy bármilyen magadra tehető hordozóval egy a baj: véletlen elesel, annyi a gyereknek. Egyáltalán ne bízz benne, hogy átadják a helyet, nekem terhesen 2x adták át, mindkétszer idősebb nénik. A fiatalok meg ott ültek és néztek. Én átadom a helyet ugyan, de az én vagyok. Sokan ráadásul úgy hordozzák a gyereket, hogy kifelé, tehát nem feléd néz. Az arca kifele, elesel, puff. És ugyan nagy súly neked is. Tömött, forgalmas buszra tényleg nem érdemes felszállni kocsival, kivéve ha életbevágóan sürgős, és nem tudsz elmenni inkább a végállomásig( nálunk 5 perc a 7-es busz végállomása, üres buszra szállunk fel). Ha annyira nem sürgős, akkor pl. 7-es busz esetén érdemes várni.A gyors 7-es pl. csúcsforgalomban nyilván tömve van, a sima kevésbé. Nincs olyan, hogy nem engednek fel. Ha kocsival nem férsz fel, a babát is összenyomod kenguruban, ha akkora a tömeg.
2013. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!