Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti miből adnátok az anyatejet,...

Ti miből adnátok az anyatejet, ha nem kell a cumisüveg sem? Többi lent.

Figyelt kérdés
A kisfiam lassan 7 hónapos. Vásárolom neki az anyatejet, így cumisüvegből kapja a kezdetektől. Már csak reggel és este kap, de kínlódás az egész. Nappal szépen eszik kanállal. Éjszakákat többnyire átalussza. De a cumisüvegből való evés pár hete szenvedéssé vált. Se az anyatej,se a tápszer nem megy be. Viszont a teás, vagy vizes cumisüvegből meg szívj a teát,vizet rendületlenül. Próbáltam bekanalazni neki az anyatejet, úgy megette.Nem tudtok valami ötlettel szolgálni, hogy hogy lehetne vele megetetni az anyatejet?Mert amíg tudok venni, azt adnám neki.Pohárból való ivás kizárt. Csőrös pohárral meg csak szórakozik.Segítsetek!!!

2013. máj. 14. 14:45
1 2
 11/11 zümm válasza:
Esetleg megpróbálhatnád azt, ami nekem bevált. Vettem egy Jana babavizet (nem reklám!!!) és lecsavartam a tetejét, és úgy itattam "pohárból". Mivel szűkebb a szája, így nagyon ügyesen tudott belőle inni már elsőre a lányom, semmi nem ment mellé. Próbáld meg, hátha...
2013. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!