Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz semmi baja?

Ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
Kislányom az esti fürdésnél berakta a kis kezét a szájába, amikor még habos volt. De utána rögtön kivettem a kis szájából. Ugye ennyitől nem lehet baja?
2013. máj. 14. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz baja!

Az én lányom már a fürdetős vízbe is többször beleivott, kikészít engem is :)

2013. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lessz az én kislányom van ugy,hogy a fürdőszivacsábol szivja kifelé a fürdövizet semmi baja nincs tőlle Eleinte énis féltem,hogy valami baja lessz de még a hasa sem mentbtőlle.Jó azért nem engedem neki most sem de azért mindig iszik a fürdővizből.
2013. máj. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ettől még semmi.

Fog ennél durvábbakat is eszegetni.

2013. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az biztos.
2013. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lesz és még rengetegszer fog ennél többet is fogyasztani belőle.
2013. máj. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mondják, hogy az immunrendszer kifejlődéséhez bizonyos mennyiségű koszt meg kell enni. Nekünk az éves mennyiséget az első tavaszi kertben töltött nap első 10 percében elfogyasztotta a gyerek.

Röhej, hogy hisztiznek, ha a répácskájuk nem a megfelelő állagúra van pürésítve, ha brokkolipürét teszel eléjük azt úgy veszik, mintha sósavval akarnád őket meggyilkolni, de simán lelegelnének egy fél parkot és kiborulnak, ha nem hagyod hogy megrágcsáljon egy botocskát, amivel már végigpiszkálta az erdő összes bogarát, férgeit, nyúlbogyókat és az őzike sz.rt.


Szóval kedves kérdező: pici kezecskén picike habocska nem gond még.

2013. máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó, most jót nevettem!:-) Ma jól indul a napom miattad!:-)
2013. máj. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!