Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz semmi baja?

Ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
Kisifam 4,5 hónapos, és véletlenül leesett az ágyról (45cm-t) esett.!Parkettára esett, szegényem koppant nagyot, aztán ordított.!Felkaptam gyorsan, és hamar eláltt a sírás, utána adtam neki anyatejet, és most úgy tűnik nincs semmi baja.!Nem látszik semmi rajta, de most aggódok, hátha valami baja lesz/lett.! :(( Ugye, nem?!
2013. febr. 8. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, valószínűleg megijedt, azért sírt. Figyeld, ha nem hány, nem aluszékonyabb, akkor nincs baja. Sajnos megesik az ilyen, az én 8 hónaposom az előbb a szekrényt fejelte le.
2013. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk két leesés volt a fordulásos időszakban.Legalább egy szinte mindenhol előfordul.Figyeld,hogy nem fáradékonyabb,vagy aluszékonyabb egy kicsit.A hányás ilyenkor az agyrázkódás tünete,akkor be kell vinni CT-re,de egyébként szerintem az ijedtség nagyobb ilyenkor,mint a baj.
2013. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azért én megmutatnám orvosnak,mert az enyém is leesett 5 hónaposan,szemfenékvizsgálatot is csináltak,stb..ők tudják mit kell ilyenkor,mert azt mondta az orvos,jobb,ha semmi nem történt,mint ha nem viszik a babát és már késő segíteni rajta.Nem ijesztgetni akarlak,de ismerősi körben volt egy szomorú eset,igaz ott 1 éves volt a baba.
2013. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztegetni, de egy barátnőm kisfiának koponyatörése lett és csak a kanapéról fordult le 5 hónaposan. Semmi baja nem volt, a röntgenen látták csak, azonnal bevitték, hajnalban nagyon sokat sírt, de a gyógyszerektől hamar meggyógyult és 1 hét alatt hazaengedték, valószínűleg nem maradt semmi baja. Én már bevittem volna....
2013. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, de hálaistennek nincsen semmi baja, csak az ijdetségtől ordított, mert utána 5 percére, már rihegett-röhögött, meg már eltelt 1 nap, és nem sírt egyszer sem, de ilyen többet nem fog előfordulni!
2013. febr. 9. 08:36
 6/6 shona ***** válasza:
ugyan ez volt nalunk is,nem is tudom hogy volt igazabolmeg en nem lattam addig foldulni,otthagytam amig at rohantam a masik szobaba egy harisnyaert majd paff!parketta de megasabbrol elhetett,mert ilyen magasitott angol divanyfele volt en is nagyon megijedtem akkor,azt tudom ilyenkor az a jo ha egybol sir,es mivel a foldon is hannyatt fekve volt hodeg vizes pelenkaztam a tarkojat meg a kis fejet ahol lattam,hogy pirosabb volt,o se sirt sokaig csak addig amig cicit kapott...most 4es fel eves mult...a vedonot fel hivtam semmi ketsegbe eses nem volt rajta,csak rajtam persze...nem ,nem lesz baja!
2013. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!