Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is viszenk a rokonok...

Nektek is viszenk a rokonok rengeteg használhatatlan babadolgot? Már kivagyok, hogy lehet szépen visszautasítani?

Figyelt kérdés

Tervezett baba,anyagilag jól állunk,direkt azért vártunk még,hogy bármiből a legjobbat is megvehessük (nem legdrágábbat persze).

Erre közeli rokonok és néhány barát lerakatnak néz,kérdezés nélkül hurcolják a saját gyerekeik kinőtt cuccait,hordozó,amibe én sosem tenném bele,kopott büfis ruha,ilyenek.

Nagynényém legutóbb zsáknyival állított be,őt sikerült megsérteni,mert mondtam,hogy nézzük át,erre szinte mind kopott volt vagy szakadt,megmondtam hogy nekem inkább ne hozzon semmit,nem szorulunk rá,ilyen én nem fogok a gyerekre adni.

Nem akarok mindenkit magamra haragítani.


2013. máj. 15. 14:50
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Normálissal nincs bajom,egyik barátnőm fél éve szült,kismamaruhákat egy az egybe ideadta,szülés után ugyanugy visszakapja.De szépeket,tisztákat kaptam.

Kisruhákat is adott már,szépek,tiszták,akarnak második gyereket,így vissza fogom neki adni mind,amit meg az enyém tönkretesz,ahelyett adok normálisat,nem adom vissza foltosan/szakadtan.Szerintem így normális.

Nem úgy hogy válogatás nélkül,némelyik úgy zsákba dobva hogy gyerekről épp levett,és úgy eltett,rajta a kosszal...

2013. máj. 15. 16:25
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Gyűjts össze mindent és tedd fel ide: [link]


Sokaknak jól jön, mert lebüfizettre sem telik.

2013. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van... Mikor már a harmadik bilit hozták, akkor mondtam, hogy én egyből a WC-re szeretném majd szoktatni, nem bilire és különben is már van 3... Cipők... Mondtam azt is, már az első csomagnál, hogy használt cipőt nem fogok a gyerekem lábára adni. Bármit használtan, ruhát, babakocsit, de cipőt nem. A párom szerint is csak az lehet a dolog mögött, hogy kidobni nem akarják, inkább elhozzák nekünk. Ki szoktam válogatni és ami olyan, azt a családsegítőbe beadom adományként.
2013. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!