Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukós babáknak való tápszer...

Bukós babáknak való tápszer folyékonyabb, mint a nem bukós babáknak való, és ezért bukik most sokat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A bukós babáknak való tápszer sűrűbb, mint a sima tápszer.
2013. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bukós babáknak az AR azaz antireflux-os tápszer épphogy sűrűbb, hogy kevésbé bukjon. A kislányom a Humana Baby Fitt pluszt eszi. Banános és sűrű. Ettől nem igazán bukik leszámítva ha a hasán fekszik és megnyomódik a gyomra.
2013. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő a nestlé Lactogén A.R. eszi,és sokat kibukik. Más tápszertől, amit én amúgy sűrűbbnek találok,meg nem bukik..
2013. máj. 15. 20:03
 4/11 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Azt nem ismerem de az enyémnek a humana nagyon bejött pedig nagyon bukós volt. Arról nem beszélve, hogy felírva kb 650 Ft egy doboz tehát még az ára is jó!!!
2013. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából a Nestlé Harmony-t szoktuk venni, csak volt egy kis kavarodás,és véletlenül kaptam egy ilyet 1 dobozzal. És most bukik tőle, viszont a Harmony-tól már hónapok óta nincs ilyen. csak az meg ráadásul iszonyat nehezen oldódik fel, míg az A. R. meg nagyon könnyedén. 10 hónapos amúgy. Akkor ne adjam inkább neki, igaz?
2013. máj. 15. 20:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha bukik tőle akkor ne add! Nekem is bukós a babám igaz mi milupás tápit eszünk de sokat próbálgattunk és mikor valamitől több lett a bukás azt nem adtam tovább!
2013. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm,mindenkinek ment a zöld pacsi
2013. máj. 15. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az értetlenkedésért de mit jelent az h bukós a baba?? Nem tapasztaltam még és nem tudom mit takar. Előre is köszi és bocsi h idekérdeztem :)
2013. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az az,hogy visszajön neki a tápszer vagy büfivel vagy a nélkül! De általában ez nagyobb mennyiségeket takar!
2013. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen,ahogy a kedves utolsó írta. :) vissza "bukik" neki a tápszer,anyatej mikor büfizik,vagy ha nem büfizik,anélkül is vissza jöhet
2013. máj. 15. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!