Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől sír? Más is van így ezzel?

Mitől sír? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Amióta meg tud fordulni, hátról hasra (4honapos), azóta a következő ismétlődik.

Éjjel-nappal fordul hasra, mániákusan, majd jobb esetben fel emeli a fejét nézelődik, néhány perc múlva nyöszörög, sír.Rosszabb esetben fel sem emeli a fejét, csak megfordul és sír. Hiába segítek neki helyezkedni..mindig ugyanaz a vége. Nem értem mit szeretne, miért fordul meg, ha a folytatás nyüszi, sírással.

Már rémálommá vált az az idő, amikor ébren van, és ügye tudjuk ilyenkor már egyre kevesebbet alszanak nappal, legalábbis az én kislányom sokat van ébren. Valami baja lehet, esetleg fogzás? De annak mi köze a forgolódáshoz? Ma pl. le sem lehetett tenni, mert rögtön sírt.


2013. máj. 16. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyakorolja a forgást,de ugye hason még magatehetetlen,nem tud mit kezdeni,haladni,vagy visszafordulni,ezért sír.Majd ha kinyomja magát nézelődik,meg ha vissza tud fordulni,könnyebb lesz.
2013. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki tudja magát nyomni, igaz csak fókában. Biztos igazad van, magatehetetlen. Másnak így zajlik ez, mert az egész nap erről szól, hogy fordul sír, visszafordítom sír, megnyugtatom, majd előről az egész :(
2013. máj. 16. 15:21
 3/8 A kérdező kommentje:
másnak is- javítás
2013. máj. 16. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is,az enyém 6 hónapos lesz,most már egyre tovább elvan így,de nekem is vissza kell mindig fordítanom.Majd csak rájön lassan ,hogy hogy forduljon vissza.
2013. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nalunk is, en is feltettem a kerdest. Hal istennek kb 4-5 napig kellett csak forgatnom. Azota hason orakig elvan nezelodik most mar jatek utan is nyul. Egyelore ki kell birnod. Anno nekem is azonnal hasra fordult amint visszaforditottam. Ok meg nem tudjak az ok okozati osszefuggest hogy ha hasra fordul az neki nem lesz jo stb. Kitartas!
2013. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat !
2013. máj. 16. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez ment,éjjel-nappal amig nem tanult meg visszafordulni is.Kitartást!
2013. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak elfárad, nem tudja tartani a fejét sokáig és zavarja, hogy nem tud visszafordulni. Úgy segíthetsz neki, ha a gerince 2 oldalán végighúzod a 2 ujjadat fel-le, naponta többször. Ezzel stimulálod az izmait.
2013. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!