Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, aki úgy érezte...

Van olyan, aki úgy érezte mindig is, hogy anyának született? Nem tudom, hogy jó vagy rossz-e, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb kategória. Kislány korom óta csak arra vágyom, hogy legyen egy kisbabám, mindig is ez (volt) az álmom. Most 23 vagyok, hamarosan már szeretnék, remélem nem baj, hogy ennyire túlságosan szeretnék már gyereket, de úgy érzem, ez a vágyam, ez az életem értelme, akkor lenne teljes az életem, ha lennének gyerekeim.
2013. máj. 16. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amíg nincs gyereked el sem tudod képzelni, hogy milyen. Majd utána derül ki, hogy mennyire fogod szeretni az anyaságot. Én is erre vágytam egész életemben, aztán amikor megkaptam rájöttem, hogy ez nagyon nem nekem való. Ennek ellenére imádom a gyermekem, és tisztességesen nevelem, de nagyon sokat szenvedtem. Nem szerettem szoptatni, nem szerettem öltöztetni, semmit nem szerettem, csak amikor játszottunk, és mosolygott. Amíg itthon voltam vele folyton csak arra vágytam, hogy mehessek már dolgozni, emberek közé. És nem lesz még egy gyermekem, mert nem szeretném mégegyszer végigcsinálni.
2013. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
hát ez nem valami jó dolog, és valóban nem tudhatom, milyen érzés, amíg nincs, de azt tudom, hogy erre vágytam egész életemben, és semmi nem lesz olyan fontos, és semmit nem fogok olyan szívesen csinálni (még ha nehéz is), mint a gyereknevelés, mert erre vágyom, és ebben biztos vagyok, nem akarok majd visszamenni dolgozni, mert amúgy is imádok itthon lenni.
2013. máj. 17. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!