Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz semmi baja?

Ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
9,5 hónapos kislányom ma legurult az ágyunkról, csak egy pillanatra nem néztem oda. Alacsonyról esett le, nem volt fél méter, hátára esett, nagyon kicsit a fejecskéjét is megütötte, egy kicsit sírt csak, utána felkaptam, megvigasztaltam és abbahagyta a sírást, rá 2 percre már nevetett. Alaposan átnéztem őt mindenhol, nincs rajta sérülés, ugye akkor nincs semmi baja?
2013. máj. 18. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod nyugtatni semmi baja nem lesz.Azt szokták ilyenkor mondani ha nem hányt nem szédül nem aluszékony akkor kutya baja .Mi velünk is előfordult már ilyesmi és semmi és nagyon megilyedtünk de hála istennek nem történt nagyobb baj az ilyedségen kivül.Ja és azt elfelejtettem,hogy ha 2- órán belül nincsenek ezek a tünetek akkor már biztos,hogy minden rendbe.
2013. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Sajnos ilyenek előfordulnak az elővigyázatosság ellenére is. Az enyém a homlokával érkezett a parkettára, pont ahol a parketta illesztése volt, egy ideig olyan Z forma volt a homlokán mint a Zorrónak. Pedig csak egy kicsit koccantotta oda.
2013. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!