Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez miért olyan borzasztó?

Ez miért olyan borzasztó?

Figyelt kérdés
1 éves fiam szeret meséket nézni.Mindig dvd-t teszünk be neki,csak azokat a meséket nézi,nem nézünk műsorokat de végülis mindegy is.A lényeg az,hogy vannak kedvenc meséi mint a Némó vagy a Gru.Felismeri a szereplőket,érzelmeket visz abba amikor nézi.Egyik rokonom éppen látta miközben kicsit elpityeredett kisfiam miközben kivágta a manó a fát az egyik mesében,erre bevágta,hogy nem ért úgy sem a fiam az egészből semmit és miért engedem,hogy nézze a meséket.Hozzáteszem a mesékből olyan 20-30perceket néz max és napi 1-2 alkalommal.Már miért nem értene valamit a mesékből?Már amikor meglátja,hogy elővesszük az egyik cd-t már tapsol örömében.Ez olyan nagy baj?
2013. máj. 18. 14:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kicsi még napi többször 20-30 perc meséhez,még 2-3 évesen is sok.Én is beteszek 20 perces mesét(Micimackó,Mazsola és Tádé,Frakk) a 2 éves fiamnak,de általában esős időben,max 2 részt,nem mindennap,nem is érdekli 10-20 perc után.Nem jó,hogy erre szoktatod,ráadásul azért elég komoly mese a Némó.
2013. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=a-Cb9GoPzds


Mi ezt szoktuk néha nézni a félévesemmel. Ha nagyon sír, akkor szinte mindig lenyugtatja és 10-15 percet érdeklődve nézi az ölemben. én is énekelek sokszor, nagyon igényes a képi világa és a zenék is, dalokat ismer majd meg stb. Ezt nagyon tudom ajánlani. Szerintem is még nagyon kicsi ilyen hosszú mesékhez. Csomó rövidebb epizódú mesesorozat van fent youtube-on is, de most at Mtv2 is nagyon jó ilyen téren.

2013. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!